0
0

Двомісний диван Бароко "Мадонна"

Двомісний диван Бароко "Мадонна"

Двомісний диван Бароко "Мадонна" - модель 2021-го року. Тримісний диван і м'яке крісло, були розроблені нами понад рік тому. Але довжина в 215 сантиметрів влаштовувала не всіх. А менше цього розміру було тільки крісло. Тепер, клієнти можуть замовити як окремо двомісний диван, так і комплект м'яких меблів з ним.

Про моделі Бароко "Мадонна"

Нами меблі була привезена з Італії. Корінням вона сягає в 14-15-е століття, в століття зародження стилю. Основні риси притаманні йому рясніють в моделі - різьблення Бароко, вигнуті лінії, різьблення у вигляді листя і стебел, великий розмір різьблених елементів, збільшена глибина посадки. Часто виробники подібних виробів, на догоду більшості замовників змінюють розміри меблів. Це допомагає запропонувати більш низьку ціну і тим самим, охопити більшу аудиторію. Нашої "Мадонни" це ніяк не торкнулося. Вона виготовлена ​​за всіма канонами, від заготівлі дерева міцних порід, до ручної збірки та фарбування.

Для кого зроблений диван

Двомісний диван, за нашою оцінкою, є більше меблями під господаря, ніж для гостей. Він не може запропонувати три посадочних місця, і не є кріслом, в якому замало місця для комфортної релаксації. Але в даному виконанні, диван подарує максимум зручності, можливість усамітнитися за читанням книги в зручній позі, денний короткочасний сон. Дуже важливо, що навколо м'якого крісла важко оформити інтер'єр на тільки його підставі. А навколо диван це зробити набагато простіше. Чи маєте вільний куточок у кімнаті або на терасі ?! Встановіть диванчик в комплекті з однойменною журнальним столиком, повісьте пару картину в стилі барокко і розписний вазу - затишний стильний куточок готовий.

За кілька десятків років виробництва меблів в стилі Бароко, наша продукція знаходила саме різне застосування. Від зйомок в серіалі "Фортечна", весільних фотосесій та прикраси дач президентів, до розташування в кабінетах керівників або прийомних директорів. І кожен раз оформляючи замовлення, ми цікавимося про його призначення, яке завжди визначає замовник. Ми впевнені, ви знайдете більше застосувань, ніж написано в цій статті і поділіться ними з нами.


З чого складається диван, які матеріали використовуються

Ми працюємо з доступними в регіоні породами дерева - березою і ясенем. Дуб - дорожче і часто може видати непередбачуваний результат в процесі тривалої експлуатації. Ясень виглядає не гірше, має такі ж шляхетні волокна і візуально схожу структуру. Для каркаса часто використовується береза. При правильній заготівлі, ми можемо дати гарантію на десятки років, що вона не підведе. Для м'якості використовується кращий сядь доступних в Україні Поліуретан. А в якості оббивки може бути будь-який матеріал, який побажає замовник. Від натурально шкіри, до тканини трьох-нитки, ми готові надати більше п'ятисот постачальників з України та Європи. Найбільш затребуваною при цьому, є узорная двошаровий тканину. Не варто забувати про стилізації меблів золоченням, сріблення або патиною, який найчастіше прикрашає класичну м'яку меблі в стилі бароко.

І на завершення

Дивани в стилі Бароко - меблі для настрою, естетичного задоволення і створення улюблених куточків в будинку. Вона дарує незабутні відчуття, створює атмосферу і бажаний затишок. А при дбайливої ​​експлуатації, здатна набути статусу антикварної. Дякуємо за ваш час, витрачений на прочитання статті. Сподіваємося двомісний диван в стилі барокко "Мадонна" вас зацікавить і займе гідне місце в домашній колекції улюблених меблів.

Відгуків: