Перетяжка меблів Ніжин

Швидко зв'язатися: (068) 193-51-75 Світлана


Фабрика меблів «Кур'єр», виготовляє м'які та корпусні меблі з 1990-го року. Ми пишаємося нашим колективом, в якому кожен співробітник є висококваліфікованим фахівцем у своїй справі. Маючи професійне обладнання, ми виготовляємо меблі найвищого рівня, які високо цінують не тільки на території України, а й за кордоном. Але виробництво не є нашою головною послугою. Також, ми надаємо послуги з перетяжки меблів, відновленню каркасів, розкладних систем для сну, фарбування і лакування дерев'яних елементів. На цій сторінці ми пропонуємо інформацію про всі види послуг підприємства.

Перетяжка меблів Ніжин і Україна

За десятки років ми знайшли постійних клієнтів в будь-якому куточку України. Часто замовники бажаючи придбати новий елемент меблів, цікавляться вартістю перетяжки вже купленої. Погодьтеся, зручно коли машина вивозить ваш старенький диванчик зі злегка пошарпаної оббивкою і подряпинами на лакованих деталях, а вже через тиждень привозить його як новий. А разом з ним, приїжджають два абсолютно нових крісла в тій же оббивці і кольорі забарвлення, що і диван.

Найчастішими клієнтами є жителі рідного міста Ніжина. Процес перетяжки м'якого диванчика чи кухонного м'якого куточка не займає більше 3-7 днів. Ви не встигнете по ньому скучити, як транспорт фабрики доставить його в кращому вигляді. А транспортування по місту не забирає більше 15-ти хвилин.

У перетяжці меблів важливим є не тільки заміна оббивного матеріалу на тканину або шкіру. Важливо здійснити правильну діагностику всіх вузлів, від перевірки каркаса, до тесту поролону. Тільки здійснивши правильну перевірку і замінивши все за рекомендацією майстра, ви можете бути впевнені, що оновлені меблі прослужять якщо не довше попередніх, то як мінімум один термін. Ми не нав'язуємо замовникам послуги, тільки даємо рекомендації. А перевірка, калькуляція вартості робіт і матеріалів - безкоштовні. Як і доставка в обидві сторони.


  Вартість перетяжки меблів в Ніжині

  Нас часто просять оцінити вартість послуг по фотографіях. Попередньо ми можемо і так, але завжди попереджаємо, що такий розрахунок буде неточним. І краще замовити вивезення меблів і доставку на фабрику «Кур'єр», або попросити фахівця приїхати і зробити прорахунок за місцем де знаходиться меблі. Одне ми гарантуємо - краще нас, у всякому разі в чернігівській області, меблі ніхто не перетягне.

  Найвигіднішим є відновлення меблів якісно виготовленої спочатку. Якщо диван або крісло мають дерев'яний каркас, красиві елементи з натуральної деревини - ви заощадите половину вартості нового. Актуальна заміна матеріалу на інший вид, наприклад шкіри, або шкірозамінника. Швидко просідають поролонові подушки - коштують недорого, робляться швидко, а комфорт подарують неймовірний. Трохи складніше виконується ремонт каркаса або механізму трансформації. Але це не сильно збільшить загальну вартість, просто злегка збільшить кількість днів, необхідних на всі роботи.

  Для вас ми, недорого:

  • Перетягнемо меблі;
  • Відремонтуємо каркас із заміною бруса або дошки;
  • Замінимо поролонові подушки;
  • Зробимо нові ніжки;
  • Пофарбуємо і покриємо лаком дерев'яні частини;
  • Змінимо застарілий дизайн.

  Яка можлива перетяжка меблів Ніжин:

  1. Корпусні меблі: шафи, комоди, тумби, стільці, меблі для кафе, барів і ресторанів, серванти, обідні столи, ліжка і тумби;
  2. М'які меблі: дивани, крісла, тахти, софи, кушетки, пуфи і інші.

  Телефонуйте, менеджер з радістю відповість на ваші запитання. Консультація і первинна оцінки вартості послуг - безкоштовні!