Про меблеву фабрику «Кур'єр» в місті Ніжин

Меблева фабрика «Кур'єр» в місті Ніжин, Чернігівської області

Офіційним роком реєстрації є 1990-й. Хоча коріння, напрацювання, досвід майстрів в роботі з першими моделями йдуть далеко з 80-х. Коли відкриття приватного виробничого підприємства було неможливим, моделі представлені в сьогоднішньому каталозі, не задовольняли поняття «широкого вжитку», а значить не випускалися на державних мануфактурах. Тільки рідкісні зразки з країн Балтії або імпортовані з європейських країн, можна було побачити на державних дачах або в кабінетах високопоставлених посадовців.

Коли з'явилася можливість заснувати власне виробництво, перед Копицею Григорієм Олександровичем, засновником фабрики «Кур'єр», було поставлено ряд складних завдань:

  • Пошук і підготовка приміщень;
  • Придбання обладнання;
  • Підбір і перекваліфікація кадрів;
  • Пошук і логістика деревини;
  • І дві найважливіші складові - розробка моделей, які стануть кістяком каталогу фабрики; пошук ринку збуту.

Мебельная фабрика Курьер


Заснування меблевої фабрики «Кур'єр» в Ніжині

Без виконання будь-якого з основних пунктів, подальша робота була б неможливо. Якщо з приміщенням в рідному місті Ніжині проблем не виникло, то купити обладнання було куди складніше. Ринок,до  якого ми звикли в ХХI столітті тоді не існувало. Знайти верстат в інтернеті було неможливо. Доводилося звозити по одному примірнику з усієї країни. Коли завдання було виконано на черзі було  питання найбільш важливе - підбір персоналу.

Завдяки хорошій школі столярів при СРСР, наявності спеціальних профільних училищ, ринок праці був насичений кадрами. Але профільні фахівці мало підходили для виконання амбітних завдань - виготовляти меблі в незвичайних стилях: Бароко, Рококо, Італійському, французькою та інших. Дану роботу ми як і раніше відносимо більш до мистецтва, ніж до простого ремесла. Тому деяких довелося переучувати, багатьох навчати з нуля.

Формуючи кадрову основу фабрики, попутно вирішувалися питання з сировинним забезпеченням. Проводилися тести з різними породами деревини, лаками, фарбами, матеріалами оббивки.

Творча свобода і справжня насолода від виконаної роботи прийшли на етапі формування пропозиції. При створенні моделей які без конструктивних доробок можна замовити і в наші дні.

Першими моделями стали комплекти м'яких меблів, дивани і крісла з гарнітурів. За ними слідували шафи, комоди і тумби.

Те, що ви бачите зараз - результат створення, реконструкції або поліпшення. У деяких випадках технологи брали вже існуючі меблі для вітальні і допрацьовували її функціонал, не забуваючи про поліпшення зовнішнього вигляду. Але все частіше доводилося здійснювати поїздки за кордон в пошуках ексклюзивних для України тих часів меблів.

Так з країн Скандинавії був привезений комплект м'яких меблів «Грізлі». Що став еталоном класичних комфортних меблів для вітальні до наших днів. На Півдні Європи була придбана і реалізована технологія виробництва меблів в стилі Бароко, моделі «Белла» і «Ізабелла».

Створивши гідну пропозицію, ми вийшли на український ринок, який тепло зустрів нас і до цього дня ми є його частиною.

Мебельная фабрика Курьер


Зберігаючи традиції: м'які та корпусні меблі в класичному стилі

За майже три десятки років, ми не зрадили основним принципам:

Ми виготовляємо меблі тільки з натуральної деревини берези або ясена, мінімізувавши використання неорганічних матеріалів. Тим самим підвищуючи довговічність і екологічну чистоту готової продукції;

Хоча виробництво меблів без обладнання неможливе, 80% роботи як і раніше виконується майстрами вручну. Ми вважаємо, що верстат не дасть тієї естетики і автентичності, яка властива нашим меблям;

Класичні меблі - основа фабрики. Відповідно будь-які зміни в конструкції неможливі. Постійно прагнучи до здешевлення, конкуренти втрачають родзинку, яка є серцем і душею. Наші моделі на 100% відповідають першим затвердженим кресленням.

Мебельная фабрика Курьер


Ссылка на статью https://www.stb.ua/ru/2019/06/27/10-prichin-posmotret-istoricheskij-serial-krepostnaya

Унікальні для України меблі в стилі бароко і рококо

Багато з наших клієнтів бажають залишатися інкогніто. Не маючи права розголошувати інформацію, ми можемо сказати лише, що наші моделі прикрашали заміські будинки двох президентів України. Ми також з радістю співпрацюємо з кіностудіями і кліпмейкерами. Нещодавно наш диван в стилі барокко "Белла" прикрашав локації серіалу "Кріпосна" на каналі СТБ. Покупці не завжди діляться планами і призначенням придбань. Часто нам дуже приємно бачити в журналах або на телеекранах наші вироби.

Меблі оптом і в роздріб від фабрики виробника

За довгі роки роботи на українському ринку тисячі приватних клієнтів придбали меблі фабрики «Кур'єр». Більшість з них стали постійними покупцями, багато хто навіть друзями. Меблі фабрики «кур'єр» можна купити в наявності і на замовлення у дилерів по всій Україні. Ми відкриті для пропозицій і з радістю відповімо на ваші запитання.

Запрошуємо вас стати володарем не просто меблів, а й увійти в світ власників елітних меблів в класичному стилі.

Мебельная фабрика Курьер