0
0

Меблева фабрика "Кур'єр"

М'які та корпусні меблі ручної роботи від виробника в Україні. У класичному стилі і стилі Бароко. Готівкова та безготівкова форма оплати. Доставка будь-яким зручним для клієнтів способом. Гарантія та повернення - відповідно до законодавства.

Каталог меблів
Гарантія

18 місяців з моменту отримання. Реставрація та ремонт по запиту

Доставка

Швидко та вигідно, у будь яку точку України

Оплата

Повний розрахунок тільки після огляду меблів

Рекомендуємо
Новинки
Заснована в м Ніжин, Чернігівської області на початку 1990 року. За майже тридцятирічну історію технологія виробництва вийшла на світовий рівень стандарту якості, знайшла свою нішу на ринку України і знайшла шанувальників за кордоном. Модернізація виробництва, підвищення рівня кваліфікації фахівців у цехах, відвідування форумів і брифінгів, багаторічний досвід  дають право називати м'які меблі надійними, якісними, комфортними, естетичними. Саме ці чотири принципи лежать в основі нашого виробництва.

Асортимент продукції, що випускається фабрикою меблів, можна умовно розділити на два типи: м'які та корпусні.

Виробництво меблів з дерева має складності з огляду на які багато виробників перейшли на замінники ДСП і МДФ. А справжнім виробництвом з масиву займаються лічені одиниці по всій Україні. При тому, що вироби з дерева не завжди дорожчі, але завжди екологічно чистіші і надійніші. Ми ж не змінюємо традицій, завдяки чому, куплені у нас меблі служать десятками років і легкі в догляді і реконструкції.

Продукція фабрики «Кур'єр», меблі в стилі бароко, прикрашала дачу одного з колишніх президентів України. Зараз же її можна зустріти в музеї «Гетьманська столиця», м. Батурин., «Конотопському історичному музеї» та інших.

Меблі Бароко від виробника в Україні

Корпусні меблі для офісу, кабінету, вітальні або спальні, прикрасять інтер'єр, зробивши робочий день комфортним, а приміщення респектабельним.

Деяким моделям класичних меблів більше 30 років. Вони мають європейське коріння, були розроблені і вперше проведені в Нідерландах, Данії, і інших країнах більше 30 років тому. Матеріал для створення використовується тільки дерево твердих порід: береза ​​і ясен. Сушка матеріалів здійснюється у власних сушильних камерах. Для м'якої частини використовуються запатентовані марки ППУ, оббивних матеріалів шкіри або тканини, комплектуючі деталі: скоби, петлі, механізми.

Наша мета - втілювати мрії в реальність, створюючи для Вас шедеври!

Останні статті
04.06.2021
Яким повинен бути комплект м'яких меблів "Грізлі"
Яким повинен бути комплект м'яких меблів "Грізлі"
Нещодавно у нас замовили диван "Грізлі" саме в такому вигляді, яким його привезли в Україну понад тридцять років тому. Це спонукало нас написати статтю, викликало легку ностальгію і почуття задоволення, що за десятки років ми нітрохи не змінили оригінальн..
24.05.2021
Двомісний диван Бароко "Мадонна"
Двомісний диван Бароко "Мадонна"
Двомісний диван Бароко "Мадонна" - модель 2021-го року. Тримісний диван і м'яке крісло, були розроблені нами понад рік тому. Але довжина в 215 сантиметрів влаштовувала не всіх. А менше цього розміру було тільки крісло. Тепер, клієнти можуть замовити як ок..
12.01.2021
Диван в стилі Бароко "Ніка"
Диван в стилі Бароко "Ніка"
Хочемо показати вам фото дивана в стилі бароко «Ніка» в одному з найбільш красивих «нарядів» за останній рік.За рік ми обробляємо тисячі запитів від клієнтів, виробляємо таку ж кількість предметів меблів. І тільки п'ять зі ста замовлень схожі між собою. В..