Реставрація антикварних меблів Україна

Реставрація антикварних меблів

Фабрика "Кур'єр" є виробником класичних меблів в Україні, протягом більш ніж 30 років. За роки роботи нам вдалося зібрати команду професіоналів для кожного з етапів виробництва.

Ми маємо повний власний цикл від обробки, до фарбування. Перелічимо основні процеси:

 • Розпилювання деревини;
 • Площа для природної сушки дерева;
 • Сушка в професійних камерах;
 • Столярний цех на вісімнадцять постів з сучасним обладнанням;
 • Відділ шліфування;
 • Три фарбувальних камери;
 • Окрема камера для лакування складних глянцевих виробів;
 • Обстрылочний цех для м'яких і корпусних меблів;
 • Склад для зберігання меблів з правильною температурою і вологістю;
 • Транспорт для самовивозу і доставки.

І всім цим ми готові поділитися з нашими клієнтами в рамках послуги "Реставрація антикварних меблів". Нас не злякають труднощі будь-якої складності. Ми виконаємо замовлення в обумовлені терміни, не візьмемо за послугу зайвих грошей і виконаємо всі узгоджені умови.

Які основні види послуг ?!

 1. Заміна старої оббивки на нову. У випадку з меблями з натурального дерева на каркасах якої згодом можуть з'явитися подряпини і садна, найбільш вразливою деталлю є оббивка. Ми можемо провести повну професійну заміну всіх оббивних матеріалів або окремих частин. З матеріалом оббивки проводиться заміна і пом'якшення матеріалу, в основному на поролон;
 2. Перефарбування дерев'яних елементів. При бажанні замовника здійснюється повне очищення від лакофарбових і грунтувальних матеріалів аж до основи, поверхня шліфується і фарбування здійснюється "З нуля". Так ми можемо дати гарантію, що наша робота буде виконана максимально якісно;
 3. Заміна пошкоджених елементів. Наприклад, на ваших улюблених антикварних меблів були фамільні ініціали, або силуети будь-якої складності. Вони зазнали механічні пошкодження, після яких просто відновлення здається неможливим. У таких випадках вилучається вся частина меблів в пошкодженому місці, а на її місце робиться нова з нуля. Виготовлення деталей можливо по фото. Або ж ми можемо замінити пошкоджений елемент на повністю новий за ескізом, фото, або опису клієнта.

Наше головне завдання - задоволений клієнт, який отримав більше ніж очікував. І ми гарантуємо - наша реставрація вразить навіть найвимогливіших.

Реставрація антикварних меблів Київ

Київська це сусідня з Чернігівської області. І транспорт фабрики регулярно здійснює доставку в Київ, Київську область, район. Завдяки чому ми можемо безкоштовно зробити самовивіз меблів і також безкоштовно здійснити зворотню адресну доставку. Оскільки доставка здійснюється регулярно в усі регіони, самовивезення може бути проведений по території всієї України. З нами ви заощадите час, адже нам не доведеться переробляти вже виконану роботу.

Справжні антикварні меблі для нас, це предмети мистецтва до яких потрібно ставитися з особливим трепетом і повагою. За десятки років ми мали величезну кількість звернень і отримали масу позитивних відгуків від замовників. Працювали з  рідкісними рамками для картин та ікон, відновлювали величезні старовинні колекції зіпсовані короїдом. Брали на реставрацію від одного улюбленого стільця, що дістався правнукам  від прабабусі, реставрували гарнітури, що прикрашають музеї.

Звертайтеся до менеджера фабрики за безкоштовною і дуже продуктивною консультацією. Попередню калькуляцію ми зможемо здійснити навіть по фото. Але більш точний прорахунок здійснюється тільки при повному вивченні особисто профільним фахівцем. Гарантія на всі роботи 18 місяців, доставка по Україні транспортом фабрики, або будь-яким зручним для вас способом.