0
0

Спальня Бароко "Флоренція"

Спальня Бароко "Флоренція"

2020 рік ознаменувався випуском багатьох новинок в розділі корпусних меблів. Вони торкнулися не звичайною класики, а напрямки Бароко. Саме цього стилю з кожним роком віддають перевагу все більша кількість українців. З колекції "Флоренція" вже вийшли в серію комод і тумбочка з гнутим фасадом і настінне дзеркало. Гарнітур випущений в легкому і розкішному виконанні. Упор зроблений не на масивність, а на акуратність і легкість предметів меблів.

У даній статті ми розповімо про нову спальню Бароко "Флоренція", її розробку і кожну окремому деталь. А також про новинки, що плануються до випуску в найближчі місяці.

Комод Бароко "Флоренція"


Він гідний найрозкішніших класичних спалень і здатний поєднуватися з предметами меблів, виробленими в різних стилях: Класицизм, Класика, Рококо. Його розробка велася протягом кількох місяців. Головним завданням майстру ставилося елегантний дизайн, в якому лінії деталей плавно перетікають з однієї в іншу. При цьому було необхідно зберегти функціональність, міцність і надійність. Комод традиційно виготовляється тільки з натурального дерева міцних. Під фарбою вигідніше використовувати березу, а під тонуванням - ясен, що дозволить передати красу натуральних деревних волокон. Забарвлення на фото - біла фарба з ефектом золочення під глянсовим лаком.

Тумбочка Бароко "Беатріс"


Фотографія не зможе передати її масивність, велику вагу і розміри. Скажемо тільки, що різьблення по дереву і шліфування елементів займає більше п'ятдесяти годин. І кожен процес - кропітка ручна робота досвідчених столярів, що мають за спиною десятки років стажу. Тумбочка практична, має глибокі шуфляди, що дозволяють вмістити велику кількість особистих речей.

"Беатріс" проведена разом з комодом, пофарбована і лакована однаково. Що дозволяє поєднати їх з іншими предметами меблів, або створити з них красивий і стильний гарнітур в спальню.

Дзеркало Бароко "Флоренція"


Лінії дзеркала ідеально поєднуються з вигнутими фасадами двох інших предметів. А різьблення в головах завершує і доповнює розкішну композицію. Завдяки йому, можна використовувати кришку комода в якості туалетного столика, столу для макіяжу.

Вже існуючі предмети в очікуванні трьох різних ліжок: Франчески, Фабіанів і Флоренції. Спалень без ліжок не буває, а закінчивши їх, ми зможемо представити вашій увазі три розкішних білих спальні в стилі Бароко.

Трохи інформації для замовлення:

  • Кількість шуфляд у комода може бути одна або дві, за бажанням замовника. Двох-шуфлядний ми виготовимо найближчим часом;
  • Тумба матиме три різні нижні царги, виконані відповідно до узголів'ями ліжок;
  • Відділ маркетингу в очікуванні нового дзеркала "Франческа". Воно доповнить каталог до кінця листопада 2020 го року.

Це рік стане найбагатшим на новинки за всю історію меблевої фабрики "Кур'єр". За спиною комплект "Мадонна", а попереду ще більше розробок. Ми дякуємо нашим новим і постійним клієнтам за високий інтерес до продукції підприємства. Гарантуємо кожному високу якість, гідну розкішних інтер'єрів.

За додатковими питаннями звертайтеся до менеджера. Залежно від кількості предметів в замовленні і ціни, ми надаємо знижку, вигідні умови по доставці і термінів виробництва. Класичні меблі з натурального дерева не можуть виготовлятися швидко, адже робота з натуральною сировиною вимагає дотримання правильних технологічних процесів. Тільки це може гарантувати задоволення замовника від куплених меблів на довгі роки.

спальня барокко, комод бароко

Відгуків: