0
0

Поповнення складу готової продукції 08.09.2021

Поповнення складу готової продукції 08.09.2021

Поповнення складу готової продукції

У короткій статті ми розповімо про нове надходження на склад і відповімо на найбільш поширені запитання споживачів:

  • Для чого існує складська програма ?!
  • Чому це вигідно ?!
  • Меблі на складі нова?

Складська програма створена з метою задоволення запитів покупців, які не готові чекати. Хочуть отримати меблі сьогодні, завтра, до кінця тижня. В першу чергу це швидкість, в другу - низька ціна.

Чому меблі зі складу коштує дешевше

У зв'язку з інфляцією, постійним зростанням зарплат, податків, палива та інших складових ціни, продукції необоротно зростає в ціні. І зупинити цей процес ми можемо тільки одним способом - зробити меблі, поставити її на склад і зафіксувати ціну. Вартість продукції на складі не росте ні за яких обставин. Відповідно, через 3-6 місяців різниця з новою на замовлення стає вже відчутною.

Нова чи меблі на складі ?!

Так! Фабрика «Кур'єр» є виробником. Ми не займаємося скупкою меблів бувших у використанні. Чи не викуповуємо використану у клієнтів назад. Слідчо, кожен предмет меблів новий, не був у користуванні, раніше не продавався.

Єдиний мінус складу

Ми не можемо виробити продукції потрапивши всім. Адже скільки людей, стільки й думок. І часто розглядаючи готову продукцію клієнти хочуть «таке, але трошки не таке».

Нове надходження, початок дев'ятого місяця 2021 року

Класичне м'яке крісло «Джове». Один із частих запитів. Модель проста у виготовленні і при необхідності, кріслі може бути швидко доукомплектовано диваном і ще одним кріслом в найкоротші терміни.


Комплект «Джове», тримісний диван і крісло в трохи більш теплих тонах, ніж попередній варіант. Загальна довжина гарнітура не більше трьох метрів. Диван має розкладну систему для сну. Все це робить дану пропозицію ідеальним рішенням для невеликої вітальні квартири або будинку.


Діванетка «Софа». Двомісний диван в стилі барокко в прекрасному поєднанні тонованого каркаса і двошарової рожевої оббивки м'якої частини. Даний вид меблів - точна копія моделі вироблений протягом століть. Маленький диван, здатний створити настрій і задати тон інтер'єру великої вітальні або спальні. Часто купується для альтанок, закритих терас, в місцях для чаювання, переодягання.


І нарешті, найбільш вигідне компактне рішення для домашнього кабінету, керівника або директора - «Тет-а-Тет». Назва говорить про те, що гарнітур розроблений тільки для двох. Відповідно він підійде для розмов «віч-на-віч», гру в шахи, спілкування за склянкою віскі або простого чаювання в обідню перерву з партнером або колегою. Головною перевагою є можливість трансформації з метою економії вільного простору. Він відноситься до статусних і стильним інтер'єрних рішень.


Сподіваємося стаття була корисна і ми дякуємо за витрачений вами на прочитання час. Як завжди - якщо у вас залишилися питання, ви можете задати їх менеджеру в телефонній розмові.

склад, бароко

Відгуків: