0
0

Найрозкішніший комплект м'яких меблів у стилі Бароко

Найрозкішніший комплект м'яких меблів у стилі Бароко

Найрозкішніший комплект м'яких меблів у стилі барокко, коли-небудь вироблений в Україні - «Мадонна». Розроблено меблевою фабрикою «Кур'єр» в 2020-му році, є прямим спадкоємцем італійських та французьких меблів, які прикрашали палаци в XVII-XVIII століттях. Його по праву можна назвати королівським, елітним, помпезним, розкішним і одночасно вишуканим.

Розробляючи «Мадонну»

Виробництво нової моделі завжди несе як ризики, так і потенційні можливості. До ризиків можна віднести високі витрати на розробку - ескізи переносяться в креслення, за кресленнями майстер робить перше пробне різьблення, з якого надалі збирається готовий каркас меблів, далі йде оббивка м'якої частини поролоном і пошиття тканини за готовими формами. Кожен з етапів зберігає в собі десятки або навіть сотні годин роботи досвідчених фахівців. Настає момент істини, меблі повинні бути комфортними і виглядати красиво, каркас максимально міцним і надійним. Таким чином, включаючи всі переробки, виготовлення одного дивана може зайняти від шести місяців до дванадцяти. Якщо модель поєднує всі якості, відповідає стилю, вона може стати популярною і завоювати серця покупців.


Для кого виготовлялася «Мадонна»

Меблі Бароко умовно можна розділити на два види - «Нео Бароко» та «Класичний стиль« Бароко ». До першого належать більш компактні по всіх габаритах моделі, це стосується загальних розмірів, глибини посадки, висоти спинки, розміру різьблених елементів. Це зроблено на догоду сучасним інтер'єрам, які з століттями стають компактніше.

«Мадонну» можна сміливо віднести до класичного Бароко. Вона має глибоку посадку в 115 сантиметрів, диван довжиною в 215 сантиметрів, а висота верхньої різьбленої деталі на спинці 125 см. У компактному залі квартири їй буде тісно, ​​хоча виходячи з практики, клієнтам вдається розмістити комплект навіть на шести квадратних метрах.

Але планувалася вона як великий і розкішний центр інтер'єру всередині залу заміського будинку, або великої вітальні житлового будинку. Комплект, здатний подарувати комфорт і затишок для всієї родини.


Колір каркаса і матеріал оббивки

«На смак і колір - фломастери різні». Справа, звичайно, не у фломастерах, але всі знають цю фразу. Нам вбачалися меблі в традиційних для королівських палаців білих каркасах з золоченням і світлих багатошарових тканинах. Але з кожним новим замовленням ми розуміємо - не може бути єдиного стандарту, за яким виготовляється модель. Клієнти інтегрують її в уже готові інтер'єри, відповідно підбирають кольори на свій розсуд. І зовсім скоро, можливі і ми змінимо свою думку. За нашою оцінкою, можна застосувати два варіанти:

  • Повне поєднання з підлогою, стінами, кольором інших меблів;
  • Контрастне виділення «Мадонни», щодо інших компонентів.

Трохи про золотий стандарт меблів Бароко від фабрики «Кур'єр»

У попередніх статтях ми неодноразово згадували, що Бароко це стиль розкоші, ледарства, стиль королівський. Меблі не можуть бути виготовлені ​​з недорогих матеріалів, або замінників дерева. Тільки натуральна деревина міцних порід, правильно висушена і підготовлена. Завжди тільки ручна робота по дереву. Дорогі багатошарові або гобеленові тканини, візерункові, тканини з ручною роботою. Тоді ваша меблі Бароко буде служити довго, приносити естетичне задоволення, дивувати гостей, через десятки років, залишатися актуальною і комфортною.

Відгуків: