0
0

Диван Бароко - як не купити підробку ?!

Диван Бароко - як не купити підробку ?!

Почнемо з прикладу з життя. Для багатьох нових покупців - ми фабрика, яка знаходиться в іншій області, про яку ніколи не чули. Ми можемо надати всю необхідну інформацію про підприємство. По розрахунковому рахунку, про нас можна дізнатися багато інформації в інтернеті абсолютно безкоштовно. Не всі вірять цифрам, відсутності судових справ і іншими статистичними даними. Головне питання стосується безпосередньо  виробів. Часті питання:

  • Меблі точно з дерева ?!
  • Українського виробництва? Або, ви купуєте каркаси в Туреччині, фарбуєте і обстрілюєте ?!
  • Чому так дорого?!
  • Чому так дешево?!
  • Та інші...

Приклад стосується саме першого пункту. Курйозність полягає в наступному: замовника хвилював матеріал виробництва. Щоб було натуральне дерево. І головне його умова така, що ми вивантажуємо меблі, він бере дриль і свердлить, якщо з столу сиплеться деревна стружка - забирає, якщо немає - повертає назад.


Все, звичайно, закінчилося вдало, за винятком того, що клієнт відмовився, щоб на місці відремонтували отвір за наш рахунок. І воно буде вічно нагадувати йому про екологічно чистоту натуральність матеріалу вироба.

Ми пішли назустріч клієнту тому, що були впевнені в своїй продукції. Так як самі потрапляли в подібні ситуації. Особисто на своєму досвіді.  Нещодавно взявся за ремонт кухонних дверцят, які відпали. При замовленні вони були дерев'яними, як і всі інші фасади. Але на мій превеликий подив, вони були виготовлені ​​з МДФ. У меблевому виробництві дійсно допускається використання інших матеріалів, але там, де це можливо. Це завжди обговорюється з покупцем. А мене просто обдурили.

Але що якщо ви обираєте меблі в салоні, де вам однозначно не дозволять робити ніяких отворів або свердлити меблі ?! Влітку 2021-го року ми відвідали виставку меблів в Одесі. Нас зацікавив турецький диван Бароко, його невисока вартість при розкішному зовнішньому вигляді. Цікаво було те, яким саме чином фабриці виробникові вдалося домогтися такої ціни. Ми готові були купити і розібрати його, щоб вивчити практику виготовлення і можливо, перейняти безцінний досвід. Переговори про покупку і доставку велися більше двох тижнів, перш ніж укладати угоду, продавець зізнався - каркас з піни. Не дуже нова технологія, особливо поширена в азіатських країнах, які відчувають дефіцит сировини у вигляді натурального дерева. Такий товар вже точно безпосередньо відноситься до підробки.  Як з'ясувалося пізніше, навіть продавець не знав про такі ньюанси. А нам для їх з'ясування довелося надіслати з транспортом свого фахівця, який повинен був розібрати диван для транспортування.

Як бачите, часто навіть професіонали не можуть відрізнити - з чого виготовлені меблі. ДСП або МДФ під шпоном з натурального дерева виглядає не гірше, а іноді і краще, ніж саме дерево.

Наші рекомендації:

  1. Купуйте або замовляйте меблі у перевірених продавців і фабрик;
  2. Перевіряйте! Ні в якому разі не будьте наївні, маючи справу з підприємством вперше. Розкладний диван перевірити неважко. Просто розкладіть систему для сну і загляньте всередину. Вам буде видно каркас і простіше визначити з якого матеріалу він виготовлений. З Диваном Бароко складніше. Часто вони не мають систем для сну (Не розкладаються), а оббивка міцна, суцільна і розкішна. Вам не захочеться її псувати. У подібному випадку, вам все таки доведеться довіритися продавцеві, взяти гарантію на експлуатацію і гарантію якості;
  3. Просіть надіслати вам фото меблів в процесі виробництва. Коли буде готовий каркас дивана, менеджер нашої фабрики (НЕ гарантуємо інших менеджерів) зробить вам фото перед фарбуванням.

Сподіваємось, наші поради допоможуть вам зробити правильний вибір і купити справжній диван Бароко. Який буде служити вірою і правдою десятки років, приносячи тільки радість.

Відгуків: