0
0

Диван "Грізлі" купити в Україні

Диван "Грізлі" купити в Україні

Цей не обділений увагою диван, не раз був згаданий нами в статтях. Будучи однією з найбільш популярних моделей в асортименті фабрики "Кур'єр", ми розповімо про цікаву історію моделі "Грізлі".


Трохи історії

Диван "Грізлі" був привезений до України в перші роки незалежності України. Вільний доступ до імпорту цікавих моделей відкрив кордони для всіх українських виробників. Наш вибір припав на п'ять популярних в Європі моделей, однією з яких був герой цієї статті. До слова, інші чотири так і не прижилися.

Оскільки європейські підприємства мали власні напрацювання з виробництва дивана, а секретами ділитися ніхто не планував. Нам довелося розробляти його практично з нуля, спираючись на власний досвід і обладнання. Складним моментом в таких ситуаціях є побороти бажання внести зміни на свій смак, зробити по своєму. Часто це призводить до того, що мінімум змін вносять непоправні зміни в конструкцію. Які в наслідку можуть зробити модель не комфортною або некрасивою. Диван "Грізлі" був відтворений в суворій відповідності оригіналу, без найменших відхилень. Часто саме в дрібницях криється головна перевага меблів, її характер. Уявіть на зовнішній вигляд суворі класичні меблі виконані в стилі Ампір. М'які крісла з ніжками у вигляді левових лап, левові голови в підставі підголівників. І такі ж дивани в гарнітурі. Візуально, вам захочеться в них сісти з келихом вина або віскі, вести дискусії не розпливаючись по меблях, розслабити поперек відчуваючи надійну опору. А за фактом ви отримуєте меблі в якій "тонете", провалюєтесь повністю і підтримку сидячого положення вимагає у вас особливих зусиль. Це означає, що автор меблів або так задумав, або не потрапив в збіг зовнішнього вигляду і подарованих меблями відчуттів.

З диваном "Грізлі" у нас все вдалося. Він в міру нордичний, рівно як в міру м'яка його спинка, підлокітники і сидіння. Завдяки чому, часто купується не в вигляді головного предмета меблів для вітальні, але і в кабінет, офіс або приймальню.


Диван "Грізлі" купити в Україні сьогодні можна у кількох фабрик. І кожна може доводити, що саме вона була першим виробником моделі в Україні. Не так важливо хто був першим, як важливий той, кому вдалося відтворити максимально коректно.

Особливості моделі "Грізлі" і її переваги

  • Першими впадають в очі - масивні підлокітники. Завдяки їх висоті і значним розмірам, ваші руки будуть відпочивати, а лікті не будуть нишпорити в пошуках зручності;
  • "Кур'єр" випускає диван довжиною в 230 сантиметрів, що на 30 більше, ніж у конкурентів. Ця перевага часто виявляється проблемою, коли місце в інтер'єрі відведено під стандартні 180-200 сантиметрів. Воно ж виявляється ключовим, коли вільного простору досить, але хочеться додаткового комфортно і повноцінні три посадочних місця для дорослих;
  • Висока спинка підійде для людей різного зросту і статі. Правильне положення поліуретанових листів, забезпечить охоплення і опору для всіх частин спини без винятку. Це стосується і дивана, і крісел;
  • Каркас і фасадні різьблені деталі виготовляються з натурального дерева міцних порід. Найчастіше використовується ясен, з огляду на те, що клієнти бачать дерево не під фарбою, а під тонуванням і лаком. Особливо вигідно деревні волокна поєднуються з дерев'яною підлогою. А каркас з масиву забезпечує міцність на десятки років;
  • У нашому виконанні диван "Грізлі" має розкладну систему для сну гостьового типу. Вона дозволить гостям залишитися на ніч. А для повсякденного сну, досить буде скористатися тонким ортопедичним матрацом.

Для нас модель красива, міцна, надійна і універсальна. А у випадку з якісним матеріалом оббивки, ще й довговічна. Нам вона бачиться як у вітальні квартири або житлового будинку, так і в єдиній кімнаті гостьового будиночка. Де ввечері є місцем для комфортного проведення дозвілля, а вночі - в зручному просторому ліжко.


Сподіваємося стаття була вам корисна і диван "Грізлі" купити в Україні ви вже знаєте де.

диван, гризлі, грізлі

Відгуків: