0
0

Різьблені крісла від фабрики «Кур'єр»

Різьблені крісла від фабрики «Кур'єр»

Різьблені крісла від фабрики «Кур'єр»

Існує великий різновид м'яких крісел, які різняться за зовнішнім виглядом і функціональністю. До нас дуже часто звертаються за кріслами в класичному стилі, але ці поняття надто різні. І в пошуках одного  ви можете знаходити зовсім інше. Ми підготували матеріал для клієнтів, які хочуть швидше знаходити потрібні їм предмети меблів в мережі інтернет.

Що таке різьблене крісло ?!

Різновидів класичних стилів в меблях існує велика кількість. Від Провансу - до Барокко, від Франції - до Італії. Класика - занадто широке поняття, що об'єднує багато конкретних. На прикладі вироби нашого виробництва:


Крісло «Грізлі» - однозначно класика, корінням йде в 19-е століття. Має територіальний зв'язок з північною Європою;


Крісло Белла - теж класика, також його прийнято називати кріслом в стилі Барокко, або Рококо. Його подобу можна зустріти в історичних документах і на картинах 18-го століття. Період палаців, фонтанів і басейнів

;

Крісло «Тет», виготовляється в стилі Ампір, або наполеонівському, імперському стилі. Також відноситься до 18-го століття, але заслужено вважається англійським.


Що об'єднує стилі:

Каркаси, як і раніше, виготовляються з натурального дерева. Виключають штучні матеріали. Всі вони по праву називаються - класичним.

Що відрізняє:

  • Крісло «Грізлі» прийнято вважати меблями для вітальні. Купуючи гарнітур, майбутні власники планують його використання для довгого і комфортного проведення часу. Оббивкою найчастіше виступає шкіра, або якісні шкір-замінники;
  • Крісло «Тет» - ідеальний варіант для домашнього кабінету. Обідня кава, чай, ділова зустріч - ідеально пройдуть в цій моделі;
  • Крісло «Белла» - прикраса і меблі «в одному флаконі». Їм можна милуватися як красивою картиною, присісти, віддавшись думкам і спогадам. Але воно як і раніше буде служити комфортним предметом меблів. І не підведе десятки років.

Так яке ж із них саме різьблене крісло ?!

М'яке крісло «Белла», за нашою оцінкою - є ідеальним зразком різьбленого крісла. Наявність різьблених ніжок, ручок і різьблення в головах його таким. Різьба, як і сотні років тому, виконується на 90% вручну. Підвищуючи ціну і роблячи його ексклюзивним для українського ринку.

Саме різьблене крісло «Белла», виправдовує своє пряме відношення до назви. Маючи повну назву - різьблене м'яке крісло «Белла» в стилі Бароко.

Трохи відступаючи від теми і вдаючись в історію, варто згадати матеріал виготовлення, а саме дуб. Його величезна кількість на території Франції, зумовила масове використання у виробництві меблів. Фабрика «Кур'єр» використовує матеріали міцних порід: березу або ясен. Вони більш підходять для виконання складних завдань. Менше схильні до тимчасовим спотворень в структурі: появи тріщин і зміни форми.

Сподіваємося, інформація була вам корисна. Якщо залишилися питання по темі - телефонуйте. Ми з радістю відповімо на них. Надавши більше інформації.

Різьблені крісла

Відгуків: