0
0

Українські меблі від виробника

Українські меблі від виробника

Фабрика меблів «Кур'єр», завжди відкрита для нових клієнтів як роздрібних, так і оптових. На даний момент, ми співпрацюємо з більш ніж 100 дилерами по всій території України. Але завжди розглядаємо партнерство з новими салонами, магазинами та оптовими покупцями.

Пропозиція для дилерів, що торгують меблями

Меблі тільки з натурального дерева міцних порід, берези або ясена. Правильна підготовка деревини, завдяки чому - збільшений термін служби.

Наше виробництво засноване більше 30-ти років тому. Ці роки не були витрачені нами даремно. Напрацьований і налагоджений випуск популярних для українського ринку моделей, їх виготовлення доведено до досконалості. В каталог продукції на сьогодні входить меблі в таких категоріях:

 1. М'які меблі - від пуфа, до комплекту м'яких меблів у стилі барокко. Основним напрямком є ​​класика, з відгалуженнями в бік стилів Барокко, Рококо, Ампір, Італійський, французький та інших;
 2. Корпусні меблі - від приліжкової тумби, до комплекту меблів у вітальню, що складається з гірки, серванта, буфета, комода і книжкової шафи;
 3. Можна вивести в окрему підкатегорію меблі в кабінет керівника. Столи «Генріх» і «Фрідріх», диван "Честер" і крісло «Вальтер»;
 4. У розділі «Розпродаж», ви побачите актуальну наявність меблів, вироблену на склад. Нехай вас не лякає назва, це не уцінка, а популярні вироби, які найчастіше купуються під замовлення. Ми надаємо дилерам можливість отримати перевагу перед конкурентами, запропонувавши клієнтові меблі з доставкою в день замовлення.

Із приємних бонусів:

 • Доставка по Україні транспортом кампанії;
 • Відсутність передоплати до моменту відвантаження;
 • Вигідна пропозиція по меблям для експозиції;
 • Розміщення ваших контактних даних на сайті фабрики;
 • Гарантію на вироблену продукцію.

Що необхідно для співпраці

У деяких містах, або частинах міста, діє ексклюзивна угода з дилером. Тільки в такому випадку, ми не готові розпочати співпрацю. У всіх інших - ми відкриті для переговорів.

Кого ми хочемо бачити в якості партнерів та оптових клієнтів:

 • Меблеві салони і магазини меблів;
 • Інтернет магазини, можливо без виставкових залів;
 • Великі мережі, що спеціалізуються на меблях;
 • Невеликих продавців ексклюзивних товарів для дому;
 • Дизайнерів інтер'єрів і інших.

Що ми гарантуємо

 1. Відвантаження меблів у попередньо обумовлені терміни;
 2. Висока якість виробленої продукції;
 3. Гарантію на товар від 18 місяців;
 4. Своєчасну доставку по території України, зручним для вас способом;
 5. Роботу на замовлення на клієнта. Ми готові відступити від каталожних стандартів за розмірами, набиванні, оббивці і обробці на догоду вашому покупцеві;
 6. Дотримання попередніх домовленостей щодо цінової і територіальної політики.

Головна мета фабрики «Кур'єр» - максимально детальне задоволення запитів покупців. Класичні меблі повинні служити десятки років, і радувати око їх власника.

Якщо вас зацікавила співпраця, передзвоніть по одному з номерів телефонів, зазначених в розділі контакти або заповніть швидку форму зворотного зв'язку. Телефонуйте, ми завжди онлайн і у нас завжди є вигідні пропозиції. Менеджер оптового відділу допоможе зробити первинну вибірку для експозиції в виставковому залі. Дасть рекомендацію по популярним сполученням забарвлення деревини і матеріалам оббивки. Співпрацюючи з нами ви гарантовано отримаєте ексклюзив, який не має копій. Кожна виготовленаа модель - унікальна.

для диллерів

Відгуків: