0
0

Тримісний диван Бароко "Ізабелла"

Тримісний диван Бароко "Ізабелла"

Тримісний диван Бароко "Ізабелла" - розкішна модель, що випускається фабрикою "Кур'єр" понад тридцять років. За ці роки вона стала не тільки популярною і знайшла своє місце в багатьох українських інтер'єрах, а й обзавелася молодшою ​​сестрою "Белою". У цій статті ми розповімо про саму моделі, порівняємо дві вищезгадані між собою, розповімо чому їй вдається утримувати високий рейтинг в Україні.

"Ізабелла" - класичний представник стилю "Нео Бароко", або ж "Бароко". Стилі ми описували безліч разів в інших статтях, в цій приділимо більше уваги безпосередньо дивану.


Інформація для клієнтів по дивану на фото:

 • Довжина дивана - 220 сантиметрів;
 • Фарбування - золотий колір по каталогу РАЛ;
 • Лакування - глянець;
 • Матеріал каркаса - ясен і береза, різьблені елементи - береза;
 • Тканина - "Хюрем Люкс", вищої категорії.

Інформація для потенційних замовників:

 • Диван "Ізабелла", як і інші меблі нашого виробництва, на 100% виготовляється вручну. Від розпилювання, до ручного різьблення і шліфування - все руками досвідчених столярів, що мають за плечима сотні диванів та інших предметів меблів. Каркас цілісний, з масиву дерева міцних порід. Фарбуємо і лакуємо ми також без втручання автоматики. До використання в столярному цеху допускається тільки одна дошка з п'яти. Перевірка на міцність і виявлення слабких місць займає багато часу, але дозволяє надалі уникнути виникнення непередбачених дефектів. Все це дозволяє без побоювання давати гарантію на меблі, і отримувати позитивні відгуки від клієнтів навіть через 10-20 років користування нею;
 • Матеріалом оббивки можуть бути натуральна шкіра, еко-шкіра (шкірі-замінник), тканину, мікро-фібра, оксамит і інші. Все залежить від побажання покупця;
 • Термін виготовлення дивана від 14 до 45 днів. Хоча, завдяки своїй високій популярності, диван Бароко "Ізабелла" часто є в наявності на складі. І готовий до відвантаження в день замовлення;
 • Доставка по Україні транспортом фабрики, кур'єрськими службами, можливий самовивіз або інші варіанти;
 • Модель доступна у вигляді м'якого крісла, двомісного і тримісного дивана;
 • Фарбування видових деталей - за вашим бажанням.


Чому клієнти часто обирають золотий забарвлення меблів ?!

Меблі Бароко історично урочиста і помпезна. Її присутність робить інтер'єр живим, розкішним. Вона здатна із порожнього кута створити зону відпочинку, в якій ви дійсно можете відчути себе королем чи королевою. І які кольори краще допоможуть передати вищевказані властивості ?! Звичайно ж золотий, білий або під срібло. Кольори чистоти і дорогоцінних металів. Золотистий колір прекрасно контрастує з іншими квітами, що дозволяє вигідно виділити його серед інших меблів, зробити основним в класичному інтер'єрі. Хоча за багато років виробництва ми зустрічали багато різних варіантів, крім синього і зеленого. Можливо нам ще належить зробити меблі Бароко в таких варіантах, все може бути.

Чому ми не робимо тримісні дивани Бароко з розкладними системами ?!

Меблі Нео-Бароко швидше відноситься до меблів прикраси, ніж максимальної функціональності. Існують на сучасному ринку і такі, хто візуально ускладнює дивани, щоб викроїти місце для маленької розкладачки. Але по нашій скромній оцінці, це робить меблі в кращому випадку класичної, ніж істинним представником багатовікового стилю. Якщо ви бачили спальні часів Людовика 14-го, ви не потрібно буде пояснювати як має виглядати спальне місце в традиційному розумінні.

Менеджер фабрики із задоволенням відповість на питання, надасть вичерпну інформацію, допоможе підібрати комплект і знайти найбільш вигідний спосіб доставки. Дякуємо за прочитання статті і інтерес до асортименту підприємства.

Бароко, Ізабелла, диван

Відгуків: