0
0

Спальня "Надія" в інтер'єрі

Спальня "Надія" в інтер'єрі

Класична дерев'яна спальня в сучасних інтер'єрах - досить популярне і часте явище. Адже згідно зі словами Сальвадора Далі "Ніщо так не схильне до виходу з мода, як сама мода". Купуючи новомодні Лофт або Хайтек, через десяток років ви зіткнетеся з проблемою - вони вже не актуальні. І вам знову захочеться зробити ремонт з заміною інтер'єру. Але класика - актуальна завжди.

На фото класична спальня "Надія" в нестандартному комплекті:

  • Двоспальне ліжко зі спальним місцем 200х180 см .;
  • Дві приліжкові тумбочки;
  • Комод здвоєний;
  • Класичний комод;
  • Додатково - консольний столик з дзеркалом і пуф.

Таке поєднання дозволить зі зручністю зберігати особисті речі, комфортно спати і створить необхідні умови для жінки.

Традиційно для меблів фабрики "Кур'єр", всі меблі виготовлені з натурального дерева. Забарвлення - білий, ефект стилізації - сріблення. А в результаті, це розкішна класична біла спальня, що відповідає всім сучасним вимогам. При мінімальному догляді, вона прослужить десятки років без втрати початкового зовнішнього вигляду. А потужний каркас з масиву дерева здатний служити десятки років, не викликаючи сумнівів в його надійності.

Спальня "Надія" одна з перших моделей, доданих в каталог підприємства як постійна. За роки виробництва, на особистому досвіді і завдяки відгукам клієнтів, ми вивчили і усунули недоліки.

Термін виготовлення спальні в стандартній комплектації: ліжко, комод, дві тумбочки і платтяна шафа - до 60 днів. На замовлення ми виготовимо меблі за вашими розмірами, забарвимо в бажаний колір, встановимо фурнітуру, доставимо, допоможемо занести і зберемо елементи на вашу адресу. Гарантія від виробника - 18 місяців. У разі виникнення механічних пошкоджень, ми надаємо послугу реставрації, або ремонту.

На всі запитання, вам відповість менеджер фабрики. Дякуємо за інтерес до продукції фабрики "Кур'єр".спальня, надія

Відгуків: