0
0

Різьблені дивани від виробника

Різьблені дивани від виробника

Різьблені дивани від виробника в Україні

Український ринок сповнений пропозицій в напрямку класичних меблів. Ви можете знайти все, від раритетних меблів в стилях Рококо і Барокко, до нових моделей, виготовлених меблевими фабриками України.І кожен знайде щось до смаку. Комусь антикварний столик 19-го століття  здасться цікавим своєю багатою історією. Для іншого - не нові меблі табу і вони хочуть диван, виготовлений під шпалери і підлогу в їх будинках.

У пошуках пропозицій можна «проревізувати» інтернет і не виявити шуканий варіант. Раніше ми писали про меблів в стилі Барокко, її відмінність від інших класичних стилів. Сьогодні ж розповімо, що таке Різьблений диван, його переваги і характерні відмінності.

Різьблений диван з дерева

За нашою оцінкою, різьблений диван може бути зроблений тільки з натурального дерева. І тільки наявність ручного різьблення по дереву, зробить його таким. Хоча можна знайти і аналоги, зроблені із замінника дерева - МДВ. Як їм це вдається, ми не зможемо відповісти. У нашому розумінні, якщо вирізати візерунки, то тільки з дерева.

Головними перевагами дерев'яних меблів є їх надійність і екологічна чистота. Виготовлені ​​вручну, скріплені цвяхами і скобами, вони не містить шкідливих речовин, що використовуються в роботі з іншими матеріалами, замінниками деревини. Про надійність скажуть пропозиції продавців антикварів. Весь їх асортимент складається з дерев'яних, або металевих частин. Якщо лоти пройшли десятки, а іноді і сотні років, то їх матеріалу точно можна довіряти.

Що робить диван різьбленим ?!

Різьбленим може бути каркас, спинка, ніжки або ручки. У диванах фабрики меблів «Кур'єр», це кожна видова частина деревини. Дивани Белла, Ізабела, Барселона, точно заслуговують право називатися різьбленими диванами.

У більшості випадків, частина меблів, ніжка, або ручка, на 20% виготовляється на верстаті. А візерунок виготовляється вручну. Це робить процес дорогим і трудомістким. Але на кожен товар - свій покупець. Ми виготовляємо меблі для тих, хто цінує натуральні матеріали і цінує вкладену в неї роботу. Занурюючись в різьблений диван в стилі барокко «Ізабелла» вам приємно відчувати себе в ньому, не тільки завдяки м'якій спинці і подушкам. Він на час перенесе вас у часи палаців і пишних інтер'єрів епохи Ренесансу. Подарує відчуття піднесеності. Змусить задуматися про прекрасне.

Різьблені дивани ідеально поєднуються з інтер'єрами в класичному стилі. Але і прекрасно вписуються в сучасні ремонти. Зонування за диваном Барселона, в вітальні житлового будинку - підкріплене кріслом Бароко і картиною з різьбленою рамкою, оцінять цінителі будь-якого стилю.

Під замовлення ми виготовимо диван з будь-якою кількістю різьблення. Доступно ручне виготовлення ініціалів в головах спинці, або фамільного герба. Додаткові ефекти у вигляді патини, золочення, сріблення - допоможуть підкреслити вашу задумку і зроблять оформлення ідеальним.

Ми пишаємося тим, що більше 25 років є провідним виробником різьблених меблів в Україні. І більше 5000 виробів, знайшли своїх власників на території України і за її межами.

Термін виготовлення залежить від сезону і завантаженості підприємства. Ми завжди раді зверненнями. Проконсультуємо, зробимо знижку за замовлення комплекту, домовимося про доставку. Дамо гарантію від 18 місяців. Допоможемо після продажу.

Різьблені дивани

Відгуків: