0
0

Різниця стилів Бароко і Нео-Бароко в меблях

Різниця стилів Бароко і Нео-Бароко в меблях

Пропонуємо невелику статтю, цінителям меблів в класичному стилі, а саме Бароко. Цікаво буде почитати людям, які відносяться до меблів, як до об'єкта мистецтва і захоплення.

.

Беручи замовлення, ми часто запитуємо клієнтів, для яких цілей купуються меблі нашої фабрики. Адже продукція досить ексклюзивна для українського ринку. І розуміння цільової аудиторії важливе для подальшого зростання і розробки нових моделей. За останні 5 років, нам доводилося багато різних відповідей. Але певна тенденція чітко помітна - українці все частіше купують класичні меблі на кожен день, ніж для особливих випадків. Відбувається плавний перехід від ухилу в бік помпезності  до ухилу в бік практичності. Від чаювання раз в тиждень, до перегляду телевізора кожен день.

Причини для нас зрозумілі:

  • Постійне зростання цін на меблі з штучних матеріалів;
  • Повернення популярності меблів з натурального дерева.

Що таке меблі в стилі «Нео-Барокко»

Стиль Барокко в меблях зародився у Франції. В період процвітання розкішних садів з басейнами і фонтанами. Пишних штучних шевелюр і великої кількості ліплення на фасадах палаців і маєтків. Меблі просто не могли бути скромними. Це принижувало їх власника, значно знижуючи його соціальний статус. У міру розвитку проглядається зростання до пишності форм. Більше ручного різьблення, складніше візерунки, масивніші самі меблі. Благо вільний простір просторих залів і спалень, дозволяло вміщати в себе всю задумку замовника. Бажання здивувати гостей, на нашу думку, перевищувало вимогу до комфорту і ергономіки. І не було в них особливої ​​потреби. Хотів більше, вище, краще, красивіше.

У наші дні, в першій чверті 21-го століття, кількість величезних кімнат, з височенними стелями  в рази скоротилося. І якщо клієнт має тяжіння до класичних меблів, тоді доводиться шукати компроміс між красою і практичністю.

Хотілося б зробити невеличкий відступ, сказавши, що кожен знайде правильне застосування для класичних меблів в стилях барокко і рококо на свій смак. Адже меблі - це всього лише спосіб реалізації запланованого дизайну інтер'єру. Але існують варіанти, в яких без різьблених меблів з дерева просто не обійтися. Ми часто буваємо в гостях у наших клієнтів, даючи рекомендації по обслуговуванню після продажу. Іноді просто не хочеться йти. А продовжити задоволення від перебування в кімнаті. Хочеться попросити ще чаю.

І так - «Нео Бароко» - що ж це

За критеріями:

  • Різьблені меблі з натурального дерева;
  • Повністю дерев'яний каркас;
  • Наявність ручного різьблення по дереву на ніжках, ручках, узголів'я і спинці;
  • Сучасна дорога тканина. Малюнок не настільки важливий. Найчастіше матеріал не однотонний;
  • Комфортна посадка. Функціонал звичайних меблів в сучасних стилях.

Відмінність від традиційних меблів Барокко:

  • Все частіше клієнти просять дивани в стилі Барокко з розкладною системою для сну;
  • Менше різьблення, але тільки м'які деталі;
  • Компактне виконання, найскладніших моделей.

Світ не стоїть на місці. Україна пливе в його перебігу. Ми поділилися з вами думками, на рахунок «модернізації» класичного стилю в меблях. Його адаптацію під сучасні інтер'єри і дизайни. Сподіваємося стаття виявилася для вас корисною.

Різниця стилів, Бароко, і, Нео-Бароко, в меблів

Відгуків: