0
0

Розпродаж м'яких меблів

Фабрика виробник м'яких меблів  пропонує клієнтам категорію «Розпродаж м'яких меблів». В даному розділі ми викладаємо пропозиції за акційними і вже виготовлених виробів, готовимо до відвантаження в день замовлення. Робите ремонт, або хочете оновити інтер'єр, не готові чекати меблі під замовлення - рекомендуємо придивитися.

Купити меблі зі складу фабрики

У вільний від замовлень час, наше підприємство виготовляє меблі в наявності. Отже, готові зразки нітрохи не гірше за якістю зроблених на замовлення. Безумовно, всім не догодиш і скільки людей - стільки й думок. Але маючи досвід виробництва більше двадцяти років, ми сформували своєрідний топ, здатний догодити більшості покупців.

Безкоштовна доставка по Києву, Чернігову і районам - ще один плюс до придбання меблів з розділу «розпродаж». Траплялося так, що клієнт звертався з метою купити в першій половині дня, а вже ввечері пив чай перед телевізором за встановленим комплектом м'яких меблів. З питань додаткової знижки або комплектації, звертайтеся до менеджера кампанії. Ми не можемо змінити вже створені вироби, але можливо термінове виготовлення необхідних додаткових елементів в колір і тон вже існуючих.


Ми фотографуємо меблі за фактом отримання на склад, а значить - на фото ви бачите саме те, що отримаєте, без змін.

Купити, м'які меблі, в розділі, Розпродаж

Відгуків: