0
0

Поповнення меблів Бароко

Поповнення меблів Бароко

Софа кушетка в стилі Барокко "Іраклія" - нова модель фабрики "Кур'єр", розроблена і вперше виготовлена в 2019 році

.

У фабрики були схожі моделі в класичному стилі, але "Іраклія" стала "апофеозом" лінійки банкеток. Неможливо стверджувати, що вона найкраща, адже скільки людей, стільки й думок. Але те, що вона зайняла гідне місце в модельному ряду не зіпсувавши його - це однозначно.

Трохи про неї, каркас і оббивка

Кушетку можна одночасному віднести відразу до декількох стилів: барокко, Класичному, Грецькому. Але ми бачимо в ній поєднання всіх одночасно. Від Барокко вона взяла нерівність ліній. Те, що вони класичні - не викликає сумнівів. А візерунок і форма ніжок - візуально ототожнюють її з грецькими меблями і архітектурою.

Каркас традиційно виготовлений з масиву дерева міцних порід, берези або ясена. Замовник має право обрати породу самостійно.

Матеріал оббивки на зразку - стриманий, з дрібним візерунком, не строкатий в спокійних тонах. Адже він покликаний підкреслити загальну концепцію моделі, а не виступити першим номером. Ми переконані, що наші клієнти придумають і більш вдалі поєднання і кожен знайде один, ідеальний для себе.

Саме поєднання дорогої тканини оббивки і дерев'яного каркаса, забезпечать кушетці довговічність і збереження первинного зовнішнього вигляду на довгі роки.

Софа або кушетка в стилі Барокко ?!

Залежно від призначення:

  • Кушеткою прийнято називати диванчик для недовгого очікування. Наприклад, в черзі в елітному салоні краси;
  • На банкетці комфортно пити чай з співрозмовником, використовувати в якості диванчика для перевзування в вітальні;
  • Дві софи поруч - дозволять комфортно провести ділову або особисту бесіду.

За призначенням, "Іраклія" багатогранна і на 100% залежить від замовника. Виконуючи замовлення, ми намагалися визначити їх місце, ставлячи питання клієнтам. Але після доставки - остаточно збивалися з думки. У підсумку, завдання залишимо за вами.

На замовлення від 14 до 45 днів

На замовлення, кушетка доступна в декількох розмірах. Рекомендуємо уточнити у менеджера фабрики в телефонній розмові. На термін виготовлення можуть вплинути додаткові ефекти: сріблення, золочення, патина; завантаженість фабрики і кількість банкеток в замовленні. Купити кушетку в стилі бароко в наявності, можна в меблевих салонах по всій Україні.


Готовий виріб ми доставимо будь-яким зручним способом, або транспортом кампанії. Безкоштовна доставка по Києву і області.

Меблі Барокко, Іраклія

Відгуків: