0
0

Реставрація телефонеткі

Реставрація телефонеткі

В рамках послуги "Реставрація антикварних меблів", було здійснено чергове омолодження класичного предмета меблів - телефонеткі. Вони мали високу популярність в часи, коли стаціонарні телефони були закріплені за конкретним місцем. А короткі дроти, не дозволяли курсувати з ними по будинку або офісу. Для забезпечення комфорту і були винайдені "Телефонеткі". Тумбочки, мають сидіння і висувний ящик для телефонного довідника, або особистих речей.

Здавалося б подібний предмет меблів в двадцять першому столітті зійде тільки за дивину. Але для справжніх любителів класики і антикварних меблів, це справжня родзинка, передає дух минулого століття. Яка знайшла практичне використання, у вигляді лавки для перевзування в передпокій. На наш розсуд - компактно, практично і зручно.


Що реставрувалося і порядок дій ?!

  • Модель не мала конструкційних пошкоджень. Отже ми обійшлися без розбирання на деталі. Першою була видалена оббивка сидіння і спинки;
  • Наступним був очищений каркас від лакофарбових матеріалів;
  • Здійснено ручне шліфування виробів під фарбування;
  • Завдано грунтовій шар фарби, біла фарба, напів-матовий лак;
  • Закріплена м'яка поролонова підкладка під тканину;
  • І на завершення, був прикріплений новий оббивний матеріал "Мікро-фібра". Славиться своєю високою практичністю і простотою в догляді.


Що вийшло в результаті

Осучаснений предмет класичних меблів, більш схожий на стиль Прованс. Чи змінила телефонетка свою сутність ?! На нашу думку так. Тепер це витончена деталь інтер'єру, на яку приємно дивитися і можна із зручністю використовувати. Чи залишилася вона класичною ?! Однозначно!

Працюючи з подібними замовленнями на реставрацію антикварних меблів, ми перш за все уважно прислухаємося до побажання клієнта. На фабриці меблів "Кур'єр" ми звикли робити більш масивні ніжки і каркаси. І зробивши роботи на свій розсуд, запросто могли змінити суть, зовнішній вигляд і загальне враження. Чим замовник точно не залишився б задоволений. Але в підсумку нам здається ми все зробили правильно.

Під час обговорення замовлень на реставрацію, ретельно обумовлюйте з менеджером всі деталі. Якщо не впевнені в кольорі фарби, лаку або матеріалі оббивки, ми безкоштовно відправимо вам зразки. Якщо здається конструкція злегка хисткою, ми можемо непомітно для очей посилити каркас, зробивши його міцніше, ніж коли він був повністю новим.

Телефонуйте, або пишіть. Пам'ятайте - консультація безкоштовна, а ми цінуємо кожного клієнта і ніколи не залишимо вас без уваги!

Реставрація

Відгуків: