0
0

Обідній стіл і стільці

Обідній стіл і стільці

Обідній стіл і стільці з натурального дерева


Чи робити вибір в 2019-му році в бік кухонного гарнітура з натурального дерева, або віддати перевагу недорогим аналогам. Ми підготували статтю, в якій назвемо переваги дерев'яного кухонного столу і стільців на прикладі самого популярного елементу фабрики «Кур'єр».

Спочатку - меблі виготовлялися з деревини з кількох причин:

  • Найдоступніший матеріал;
  • Наявність сировини в надлишку;
  • Відсутність інших варіантів.

Здавалося б головне - це відсутність альтернативи. І можливо хтось скаже - а от якби вона була ... Або комусь здасться, що ми намагаємося вас переконати купувати меблі саме нашого виробництва. Відповідь проста - Та й немає! Наведемо кілька живих прикладів:

  • Вам не раз доводилося бачити меблі в музеях епохи Бароко, Рококо, Ренесанс і класичні. Можливо, вони збереглися за рахунок правильних умов, спеціально створених для музейних експонатів. Або ними не користуються за призначенням. Але ми відповімо - ніщо так не довговічне, як меблі з натурального дерева;
  • Відвідуючи бабусю, у якої на кухні зберігається кухонний гарнітур, придбаний півстоліття назад, ви можете помітити збережену зручність і практичність.

Як це відноситься до реалій ХХІ століття ?! Опосередковано! Одним важливим питанням залишається - чи хочете ви, щоб ваш кухонний стіл прослужив 20 і більше років, зберігаючи первинний вигляд і функціональність. Або ви хочете його оновлювати раз в п'ять-десять років.


За більш ніж 20 років виробництва, ми чуємо від клієнтів практично однакове питання: а якщо я куплю темний стіл, а після ремонту мені захочеться світлий ?! Відповідь проста - якісні меблі можна відновити і перефарбувати. У чому наша фабрика не одноразово допомагала покупцям.

До дешевих аналогів відносяться вироби з:

  • МФД;
  • ДСП;
  • Ламінат та інші.

Багато з них не рекомендовані до використання українським законодавством, через застосування клейких речовин. Черговим плюсом в скарбничку дерев'яного кухонного столу стає його безпека і нетоксичність.


Про сам стіл:

Овальний обідній стіл No21 - масивний, надійний, зручний і зовні привабливий, міцний. Має розкладний механізм, що збільшує кількість місць на два. Безпечний для дітей, не має кутів. Оформлений в класичному стилі. Має дві міцні ніжки. Прикрашений ручним різьбленням.

Може бути пофарбований як в темний, так і світлий тон. Додатково наноситься: патина, сріблення, золочення. Окремі елементи обговорюються з менеджером. Може комплектуватися стільцями, дивіться в каталозі.

стіл №21

Відгуків: