0
0

Нові фото красивих крісел Бароко

Нові фото красивих крісел Бароко

Ми вирішили завести постійну рубрику статей, в яких будемо викладати фотографії красивих і цікавих замовлень меблів в стилі Бароко. На цей раз, це буде "Ніка". У замовленні було всього пара крісел, але, за нашою оцінкою, в дуже вдалому поєднанні тканини і забарвлення каркаса.

Розповімо коротко про саму моделі. "Ніка" була розроблена однією з перших моделей нашого виробництва, у вигляді комплекту м'яких меблів у стилі барокко. До 2020 року, протягом більш ніж тридцяти років, вона була найбільш дорогим гарнітуром. Чим це обумовлено ?!

Велика кількість ручної різьби, де тільки столярних робіт на більш ніж 200 годин. В цей час не входить заготівля деревини, розпилювання, шліфування, фарбування, оббивка і інші. Двісті годин тільки на різьблення і складання каркаса. Слабким місцем "Ніки" можна назвати хіба-що відсутність розкладного механізму для сну. Але ми цей мінус називаємо одним з основних плюсів. Адже цілісний дерев'яний каркас завжди міцніше і надійніше. А наша меблі створені, щоб служити десятки років.


Незважаючи на масивність і складність у виготовленні, модель лаконічна. Що є обов'язковою характерною рисою меблів в стилі Бароко. Великі округлі підлокітники, товста спинка і великі подушки у вигляді сидінь, дозволять з комфортом і зручністю провести в ній довгі години. Без удаваної скромності можна сказати, що комплект меблів "Ніка", є самим розкішним з випускаються на території України гарнітурів в стилі Бароко. У поєднанні "Диван і два крісла", ви не знайдете більш привабливих пропозицій. Глибина різьблення, виконаної вручну, не залишить байдужими навіть цінителів сучасних стилів. Адже натуральна деревина, красиво передані деревні волокна під лаком, завжди залишають тільки позитивні враження.


Нас дивує, коли клієнти не прагнуть замовити дивани та крісла без подушок. Декоративні подушки, оббиті в ту ж тканину, що і меблі, не тільки доповнять її, а й підвищать комфорт. На кріслі їх прийнято укладати під поперек, на дивані - під голову, в разі, якщо ви вирішили з комфортом відпочити в обідню пору, або лежачи перед телевізором.


Так-же неодноразово доведено, що будь-які меблі Бароко краще виглядає в поєднанні з різьбленим журнальним столиком в тому-ж стилі. Ми готові запропонувати більше двадцяти різних варіантів, ідеально поєднуваних з "Нікою".

Дякуємо за ваш час, витрачений на перегляд фото. Сподіваємося, вам сподобалися нові фотографії моделі. І інформація була для вас корисною!

ніка, бароко, крісло

Відгуків: