0
0

Меблі оптом

Меблі оптом


Стаття присвячена клієнтам, що бажають купити меблі оптом в Україні


Проаналізувавши український ринок готової продукції, ви прийдете до висновку, що м'які та корпусні меблі не сильно поступаються популярним напрямкам: продуктів харчування і одягу. Пов'язано це з першорядною важливістю для людей будь-якого соціального статусу мати комфортне місце для сну або відпочинку. Ми не складаємо штани і сорочки в коробках, телевізор зручніше дивитися сидячи в м'якому кріслі, красивий обідній стіл - нерідко служить елементом декору, вигідно облагороджуючи кухню, або вітальню.

Виходячи з цього, молоді підприємці часто роблять ставку саме на продаж меблів. За останні 5 років, ми так само бачимо значне зростання кількості меблевих інтернет магазинів.

Питання залишається в постачальниках меблів, фабриках меблів, приватних дрібних виробниках.

Меблі оптом від виробника в Україні

Основні переваги покупки меблів у перевірених фабрик і великих виробників:

  • Можлива адресна доставка товару безпосередньо клієнтові із збіркою і гарантією від виробника;
  • На прикладі нашого виробництва, з досвідом роботи більше 20 років, ви виключаєте непередбачені витрати на післяпродажне обслуговування клієнта. Якісні меблі з міцної деревини, надійна шкіра будуть служити довго;
  • Повторне звернення клієнтів, задоволених якістю і комфортом;
  • Ексклюзивні моделі з індивідуальним правом продажу в конкретному регіоні при укладенні договору;

Важливо! Підгонка меблів під вимоги замовника за розміром і конструкції. Часто клієнти обирають меблі виходячи з можливостей, які дозволяє житлова площа не знаючи, що виробник може піти на зустріч і переробити готові вироби під його вимоги. Вказавши наявність цієї послуги, ви зможете залучити додаткових покупців.


Меблі оптом для великих складів-магазинів продається зі знижкою, за рахунок великих сум кожного замовлення. Індивідуально з нами ви можете обговорити повернення або заміну застояного товару.

 Купити меблі ви можете оформивши замовлення по телефону. Отримати прайс на електронну пошту, скориставшись заповненням форми зворотного зв'язку. Повна інформація про доставку знаходиться у відповідному розділі меню.

Чекаємо ваші звернення і бажаємо хороші продажі.

З повагою, фабрика меблів "Кур'єр"

Меблі оптом, від виробника, в Україні

Відгуків: