0
0

Меблі Бароко "Мадонна", дивани, м'які крісла, столик

Меблі Бароко "Мадонна", дивани, м'які крісла, столик

«Мадонна» - найрозкішніший комплект м'яких меблів у стилі барокко, коли-небудь виготовлений на території України. Ця стаття саме про нього, про час, витрачений на розробку, переваги і причини, за якими ми рекомендуємо купувати саме його.


Модель розроблена фабрикою в 2020-му році. За основу взято антикварний гарнітур, привезений з Італії. Нам не вдалося дізнатися його вік, але трохи інформації про походження ми все ж отримали. Це ручна робота італійських майстрів, які виготовляли меблі на Півдні Італії. Вони надихалися картинами епохи відродження стилю Бароко, часів правління Людовика 14-го. За різьбою, формами і дрібним деталям дивани і крісла дуже нагадують палацові меблі особистих покоїв. Нагадаємо, тоді стилю були притаманні помпезність в поєднанні з розкішшю. Масивні різьблені елементи, ніякої економії на часі виготовлення та матеріалах. Все це мало поєднуватися з комфортом і зручністю гідними королівської сім'ї.

Сьогоднішні, нові розроблені моделі швидше належать до стилю «Нео-Бароко». Його можна охарактеризувати більш скромними розмірами в догоду компактним інтер'єрам. Набір «Белла» є найбільш вдалим прикладом.

Принцип виробництва і матеріали

Існує три шляхи, яким можна слідувати, розробляючи подібні меблі:

 1. Економний - зменшення різьблених елементів, заміна ручної праці автоматичною, вставки з ненатуральних матеріалів, скорочення габаритних розмірів;
 2. Справжній - точне повторення кожної деталі, використання дерева міцних порід (береза, ясен, дуб), копіювання кожного елемента за габаритами і товщиною;
 3. Компромісний - здешевлення там, де це буде найменш помітно.

Наш комплект м'яких меблів в стилі Бароко «Мадонна», проведений в натуральному вигляді, ми пішли справжнім шляхом. Завдяки чому він вийшов не просто розкішним і елітним та дорогим, він не тільки виглядає, але і точною копією, ті меблі, які прикрашали королівські покої.

Кожна різьблена деталь і каркас - ручна робота, масив натурального дерева, якісно підготовлена ​​деревина. Підготовка до фарбування, фарбування, лакування, шліфування - ручна праця. Як і обивка пінополіуретаном, пошиття та обстрілка м'якої частини тканиною.


Розміри тримісного дивана, двомісного і м'якого крісла

 • Максимальна висота в короні (різьблений елемент по центру) однакова і дорівнює 125 сантиметрів;
 • Глибина (від початку подушки до краю спинки) 100 сантиметрів;
 • Довжина тримісного дивана - 215 см .;
 • Двомісного - 170 см .;
 • Крісла - 95 см.

У порівнянні з глибиною меблів стандартних розмірів, «Мадонна» має додаткові 15 см. У вигляді полички між сидінням і спинкою. Завдяки якій вона підійде людям будь-якого зросту. Більш високі зможуть з комфортом розміститися без відчуття скочування. Люди нижчі за зростом зможуть скористатися гарними подушками, встановленими на поличку, у вигляді валика або круглої форми. Що забезпечить додаткову підтримку в області попереку і подарує додаткову зручність при посадці.


Для кого розроблений комплект меблів Барокко

На початковому етапі планування, ми бачили «Мадонну» як в розкішних залах заміських особняків, так і в затишних віталень квартир багатоповерхових будинків. Довжина максимального тримісного дивана 215 сантиметрів. Це всього лише плюс п'ятнадцять-тридцять сантиметрів до довжини звичайних класичних зразків. Тобто універсальна модель, здатна прикрасити кімнату будь-якого розміру. І перші замовлення дозволили переконатися, ми не прогадали. Єдине, що не входило в наші плани - салони елітної парфумерії, ювелірні магазини і бутіки теж були зацікавлені в подібній продукції. І тепер гарнітур, або його окремі частини, прикрашають комерційні приміщення в багатьох обласних центрах і особливо в столиці.

Вигода для житлових приміщень також очевидна. Меблі багатофункціональна:

 • Меблі Бароко - завжди прикраса інтер'єру. Вона може бути як центром дизайну, так і доповнювати вже існуючий ремонт;
 • Приймати гостей, підкреслюючи їх важливість і статус господаря;
 • Чаювання в світлих віталень з великими вікнами перенесуть вас в кілька століть назад;
 • І нарешті, використання меблів за її прямим призначенням - денний сон, вечірній перегляд телевізора, вечірка з рідними і близькими.


Так як «Мадонна» часто замовляється в світлій оббивці, і клієнти хочуть використовувати її дбайливо, ми розробили спеціальні накидки на дивани і крісла. Вони не псують зовнішній вигляд і навіть можуть прикрасити меблі. І головне - значно спрощують догляд. Досить звичайного прання і м'яка частина знову як нова.

Терміни виготовлення, гарантія та доставка меблів по Україні

Термін виконання замовлення:

Диван тримісний - від 21-го дня;

Диван двомісний - від 18-ти днів;

М'яке крісло - від 18-ти;

Журнальний столик - від 14-ти;

Комплект, що складається з дивана і двох крісел - від 28-ми днів.

Гарантія стандартна, 18 місяців. Термін служби при мінімальному догляді, ми думаємо від тридцяти років і вище. Після цього віку меблі набуде статусу антикварної і буде коштувати дорожче, ніж купували. Післяпродажне обслуговування - необмежений термін. При виникненні механічних пошкоджень

меблі бароко, комплект, мадонна, диван, крісло, бароко

Відгуків: