0
0

Меблі в стилі бароко на експорт

Меблі в стилі бароко на експорт

Меблі в стилі Барокко, як і інші різьблені меблі в класичному стилі, прийнято відносити до західно-європейських країн. Барокко - до Франції, Рококо - до Італії. Замовляючи дивани та крісла, українські споживачі звертаються до іноземних виробників, не знаючи, що в Україні багато власних виробників. Вони здатні зробити якісну продукцію, яка задовольнить запити і за кордоном.

За роки виробництва наша фабрика знайшла велику кількість постійних покупців як в Україні, так і в сусідніх країнах Європи. У даній статті  ми хочемо запропонувати інформацію потенційним імпортерам, які бажають купити меблі українського виробництва на експорт.

Можливе укладання договору поставки на умовах FCA, CPT і EXW. Ми відкриті до довірчих відносин з клієнтами. Для нас важливо не тільки виготовити товар, а й його доставка в повній цілісності на склад партнерів;

Виробництво продукції в чітко встановлені терміни, без перенесення дати відвантаження. Ми усвідомлюємо важливість і необхідність дотримання дат зазначених в договорі. Для нас це не порожні цифри. Замовляючи меблі на експорт у фабрики «Кур'єр», ви гарантовано отримаєте її відвантаження в попередньо обумовлений день;

Ми гарантуємо високу якість продукції. За більш ніж 30 років роботи в одному напрямку, ми створили сприятливий грунт  для виробництва меблів з натурального дерева серед яких: робота з деревиною міцних порід, береза і ясен; власний цикл розпилювання, сушіння та підготовки перед використанням дерева; фахівці, досвід яких від двадцяти років; інноваційне обладнання; робота як з українськими, так і європейськими постачальниками матеріалів оббивки і фурнітури.

Відповідність стилю, впізнаваність продукції. Купуючи меблі в стилі барокко на експорт, ви не розчаруєте клієнтів, цінителів напрямків. Різьблені дивани, крісла, столи і стільці - виготовлялися з імпортним зразкам, а іноді в кооперації із західними виробниками. Багато виробів не змінювалися конструктивно, з моменту створення першого прототипу. Недостатньо виготовити щось і назвати його «Барокко», або «Рококо». Класичні меблі даних напрямків, мають чіткі, іноді не зовсім яскраво виражені риси. У наших меблів, вони присутні;

Важливий фактор - низька вартість продукції. В Україні ціна на деревину, оплату праці значно нижче, ніж в Європі. Це дозволяє економити на виробництві до 70% різниці. Купуючи у нас, ви повністю окупає витрати на доставку і залишаєте для себе можливість, прорекламувати імпортовану продукцію.

Наші переваги в скороченому вигляді:

  1. Зробимо в терміни;
  2. Виготовимо якісно;
  3. Погрузимо правильно;
  4. Коректно оформимо документи;
  5. При необхідності - доставимо в цілісності й схоронності.

Про доставку меблів на експорт

Розглянемо два найбільш доступних способу: автомобілем і морем.


В країни Європи немає необхідності доставляти продукцію в контейнерах по морю. У будь-яку точку фура може доїхати максимально протягом 4-5 днів, якщо більш детально:

  • Естонія - 1 добу;
  • Німеччина - 2 доби;
  • Франція - до 3 діб.

До того-ж, автомобільна доставка є найбільш дешевим видом транспортування.

Труднощі доставки меблів морським транспортом:

Після навантаження в контейнер, він може прочекати в порту до доставки і після, кілька тижнів. Сама доставка часом займає до двох тижнів. У спекотні літні, або холодні зимові місяці, продукція всередині контейнера можемо наразитися на несприятливий температурний вплив, що спричинить за собою порушення початкового стану.

Навантаження й розвантаження контейнера, часто призводять до механічних пошкоджень всередині нього. Щоб уникнути, необхідно більш якісно не тільки упаковувати товар, але і кріпити його між собою.

Ми не відмовимося від співпраці з будь-якою країною будь-якого континенту. Всі негативні фактори під час доставки можна передбачити і вжити заходів для їх уникнення. Телефонуйте - ми завжди йдемо назустріч клієнтам і відкриті до спілкування.

Наше головне завдання - масове поширення продукції меблі в стилі барокко на експорт. Кожен шанувальник дерев'яних меблів в класичному стилі не залежно від місця проживання, повинен мати можливість придбати її. Другим важливим завданням є пошук партнерів в інших країнах. Які створять можливість покупки виробів в наявності.

Електронна пошта для зв'язку з керівництвом: info.kyrier@gmail.com

Контактні телефони:

  • +38 (099) 177 67 47
  • +38 (067) 420 83 30 (відділ оптових продажів, Ірина)

експорт

Відгуків: