0
0

Меблі в стилі бароко

Меблі в стилі бароко

Напрямок культури, що отримав розвиток в Європі в 17-18хх століттях. В одязі стиль виразився в химерних зачісках і корсетах, в меблях - в прагненні підкреслити піднесеність і власну велич.

Меблева фабрика «Кур'єр» виготовляє меблі в стилі Бароко більше 20 років. За цей період ми не просто відточили навички і «Набили руку», але і ввібрали деякі характерні риси виготовлення минулих століть. Можна сказати, наблизилися до творців  тих часів.

Наше трактування меблів в стилі Бароко - нерівність ліній, помпезність і велич зовнішнього вигляду. Не стільки зручність і комфорт, скільки елегантність і виразність. Іншими словами, обираючи м'які меблі для вітальні, диван або софу, журнальний столик, з метою проведення чаювань і дружніх бесід, даний варіант стане вам як не можна в пригоді. За умови  звичайно ж, загального оформлення кімнати в супутньому форматі. Але ми б не рекомендували його для залу, в якому ви проводите багато часу перед телевізором, де грають діти і бігають домашні тварини. Велика кількість дерев'яних різьблених візерунків, відкритих для механічних пошкоджень, які не перенесуть випробування, не залишаться довговічною прикрасою інтер'єру.

Для чого меблі в стилі бароко підходить ідеально

На підставі багаторічного досвіду, провідні фахівці відділу продажів підказали, в яких умовах найчастіше купують вироби даної категорії:

  1. Диван або софа, відмінно прикрасять «Альтанка» (Альтанку) закритого типу в саду, додадуть помпезності проведення в ній часу. Зроблять звичайне чаювання - навіванням думок про прекрасне. Дані предмети меблів прекрасно поєднуються з пуфом, журнальним столиком і кріслом;
  2. Так само диван в стилі барокко часто прикрашає передпокій або гостьові частини будинків і квартир. Їх використовують в місцях, відведених для коротких зустрічей. Нерідко стоять в кабінетах директорів і керівників, для швидких нарад з невеликою кількістю гостей;
  3. Стиль Барокко, на думку деяких провідних дизайнерів, прекрасно поєднується зі стилем Прованс. На щастя, асортимент тканин і тонування для деревини дозволяють нам як виробникам створювати меблі, ідеально вписується в будь-який готовий інтер'єр;
  4. Одним з часто використовуваних напрямків в оформленні дачних будиночків, є сільський стиль. Велика камінна зона, великий і зручний шкіряний диван, картини на тему полювання або риболовлі. Але завжди, навіть в таких обставинах, застосувавши уяву, можна зробити зонування. Повісити картину на стіну, встановити кавовий столик і поставити софу в стилі Бароко, з двома м'якими пуфами.

Не потрібно боятися експериментів. Ми рекомендуємо відходити від стереотипів. Наш будинок - це місце, де ми проводимо кращі моменти життя: ростимо дітей, готуємо смачні сніданки, відпочиваємо перед телевізором, приймаємо гостей. Все повинно бути прекрасно.

Першим серйозним викликом для нашої фабрики стало замовлення одного з колишніх президентів України. Який зробив замовлення для оформлення літнього будиночка. Довгий обговорення кольору, вибір тканини, колір деревини загартували наших менеджерів. З тих пір пройшло багато часу, але досвід, як і меблі в тому літньому будиночку, залишилися на довгі роки.

Якість меблів. Чи служать меблі Бароко довше, або менше інших

Звичайно, якщо порівнювати диван в стилі барокко з одним з найпопулярніших диванів «Грізлі», то різниця в надійності буде помітна навіть візуально, дивлячись на картинку. Але якість за останні 20 років, стала занадто відносним поняттям. З приходом на ринок нових технологій і матеріалів, почастішанням використання з метою здешевлення ДСП і МДВ, піднесли продукцію з дерева до небувалих висот. Зараз будь-який предмет інтер'єру, якісно зроблений з дерева, буде краще і якісніше інших аналогів.

Дбайливе ставлення, недопущення грубого ставлення до меблів, ретельний догляд - забезпечать вашим меблям довголіття в первозданному вигляді.

Меблі, в стилі, Бароко, Від фабрики, виробника, Кур'єр

Відгуків: