0
0

Класичні меблі в англійському стилі

Класичні меблі в англійському стилі

Нещодавно, мені довелося переглянути  серіал «Корона», знятий кампанією «Нетфлікс». Пропрацювавши з меблями багато років починаєш звертати увагу на неї в фільмах більше ніж на гру акторів. Трапляються мовчазні сцени де мало слів і багато інтер'єру. І ти повз волі, починаєш вдивлятися в деталі по всьому полю кадру. Після перегляду двох десятків серій, я переосмислив приналежність до певних стилів  деяких наших виробів. І відразу з'явилося бажання написати, які предмети відносяться до меблів в англійському стилі.

Для початку варто згадати, що Великобританія - одна з найстаріших монархій на землі. І, мабуть, як ніхто інший, вона прагне зберігати традиції. Переглядаючи по кілька разів сцени з Віндзорського і Букінгемського замків, я вибрав три предмети меблів, які в достатку присутні в обох випадках.

Диван в англійському стилі «Честер»

Досить поширений екземпляр на території України. Його часто можна зустріти як в житлових будинках, так і офісах. Завдяки своїм формам і виконанню він досить універсальний. Відсутність дерев'яних панелей, дозволить нещадну експлуатацію, головне правильно підібрати матеріал оббивки. Цей фактор збільшить термін служби в випадку з дбайливим доглядом наприклад - у вітальні житлового будинку, або домашньому кабінеті. Закрита П-образна форма, з м'якими округлими підлокітниками, зробить проводження часу в дивані приємним і комфортним. У «Честері» хочеться закинути ногу на ногу, злегка розвалившись, дати собі відпочити. Фірмовими знаками дивана, є «Каретна стяжка» і шкіряна оббивка. Важлива особливість нашого виробництва - на 100% дерев'яний каркас, з міцних порід дерева: берези і ясена.

Класичне м'яке «вольтерівську крісло»

Багатьом воно нагадає крісло знаменитого детектива Шерлока Холмса. Насправді, воно отримало свою назву завдяки французькому філософу «Вольтеру» і швидше відноситься до Франції, ніж до Англії. Можливо, секрет його популярності криється в глибокій посадці. Клієнти часто замовляють два крісла, які встановлюють неподалік один від одного для чаювання біля каміна, або посидіти з келихами, наповненими міцнішими напоями. Для житлового будинку, дана модель чудово підходить для домашнього кабінету. Знаходження в ньому протягом довгого часу, не змусить вас відчути дискомфорт або втому в спині. Навпаки, дозволить сконцентруватися на роботі.

М'яке крісло з гарнітура «Тет-А-Тет»

Комплект, що складається з столу і двох крісел, не дозволяє додати інші елементи. Він створений для двох, для розмов віч-на-віч, ділових або особистих, але обов'язково приватних. Початковий стиль виконання «Ампір», також є вихідцем з Франції. Його ще прийнято називати Наполеонівським. Адже він дійсно був заснований при Бонапарті. Важливою особливість комплекту є можливість складати крісла під стіл. У складеному вигляді, він займає менше двох квадратних метрів, що зручно для невеликого кабінету, або офісу. Різьблені ніжки крісел, стильні заклепки і головне - автентичні ручки на спинках, завершують картину, роблячи «Тет-А-Тет» бажаним і унікальним.

Після прочитання цієї статті можна підкреслити схожість французького та англійського стилів. Починаючи статтю про меблів в англійському стилі, я кілька разів згадав про Францію. Думаю, це не випадково, з огляду на географічно й історично близьку розташування двох країн.

Сподіваємося, стаття була вам не тільки цікава, але й корисна. Якщо вас зацікавлять меблі, і ви звернетеся за консультацією до менеджера фабрики. А я з великим нетерпінням, йду переглядати нові серії серіалу.

англий, англійський стиль, в англійському стилі

Відгуків: