0
0

Меблі українського виробництва на експорт

Меблі українського виробництва на експорт

Класичні меблі українського виробництва на експорт - чи є попит? Чи можлива стабільна плідна співпраця ?!

Кілька років тому, фабрика меблів «Кур'єр» вирішила вийти з тіні і вести активну рекламну кампанію на території України. Доносячи до клієнтів інформацію про виготовленуї продукцію, нам часто доводиться чути, щось на зразок «Ух ти, не очікував, що таке виготовляють в Україні». Це пов'язано з кількома факторами:

  1. Порівняно невеликим колом шанувальників меблів в класичному стилі. Погодьтеся, не часто прийшовши в гості, вам попадається французька кушетка палацової епохи;
  2. А наступна причина, безпосередньо пов'язана з попередньою - меблі на експозиціях в торгових центрах, навіть тих що спеціалізуються тільки на інтер'єрах попадається украй рідко.


Багатьом фабрикам довелося обирати, спрощувати самі вироби і процес виробництва, на догоду потребам на території України, або шукати клієнтів за її межами. І здавалося б, в досить складному конкурентному середовищі, підприємствам вдається знайти попит на вітринах Європи і Азії.

Візьмемо за приклад найближчі країни - Румунія. Вона славиться свїми класичними меблями, які удосталь продається на торгових майданчиках України. Пропозиції абсолютно різні, від меблів в стилі Бароко, до предметів «під старовину», або в стилі Прованс. Каркаси, виготовлені з натурального дерева, гідні довіри і поваги. А самі вироби, є практично точними копіями антикварних, або навіть старовинних зразків, викуплених на ринках Італії, Франції та інших країн.

Італія - ​​можливо один з найскладніших ринків. Звиклий дивувати весь світ, задаючи тон в моді. Чим провідних новаторів може зацікавити українську пропозицію ?! Прийшов час поговорити про переваги.

Як відомо, в Україні, на жаль, оплата праці - очолює негативний рейтинг. Рівне як і вартість сировини. Відповідно, витрати на виробництво меблів значно нижче. Основним матеріалами на підприємстві, є натуральна деревина міцних порід, труднощі з якими відчувають більшість південних країн. У випадку з необмеженим доступом до деревини - ціна вища, ніж в Україні. Чи може ціна бути ключовим фактором для європейців, при виборі класичних меблів для дому, або офісу ?! Ми думаємо - ні.

Чим здивувати досвідчених іноземних споживачів, ми постараємося відповісти на власному досвіді - оригінальністю, якістю, новими ідеями, на основі усталених моделей.

На сайті фабрики «Кур'єр», є розділ з меблями, нетиповими для українців - «Меблі Бароко». У ньому зібрані моделі, що виготовляються в однойменному стилі, і в схожих зовні: Рококо, Прованс, Класика, Нео-Бароко, і інших. Майже всі запропоновані товари, вироблені за зразками, привезеним з Європи.

Перерахуємо деякі з них:

  • Софа - з Італії;
  • Белла і Ізабелла - з Франції;
  • Барселона - з Іспанії;
  • Вікторія, Еллада, Вікторія - з Греції.

Наша пропозиція полягає у відповідності з якістю, бажанні експериментувати. Саме якість, що включає в себе: правильну підготовку деревини, ручне різьблення по дереву, близьку до ідеалу збірку і оббивку - здатне підняти класичні меблі, до рівня світового ринку. Другим важливим аспектом, є підгонка товарів під вимоги замовника. Це не завжди можливо, адже зміна висоти, довжини або додавання елементів, здатні порушити первинну задумку. Зробивши, нехай навіть дуже якісні меблі - абсолютно непотрібною. Наша рекомендація - експериментуйте обережно. Іноді потрібно переконати клієнта в необхідності не порушувати канони, ніж зробити на його замовлення щось повністю суперечить вихідної концепції.


У статті, ми спробували пояснити вам дві прості істини:


  1. Українські меблі за кордоном, можуть бути також затребувані , як зарубіжні у нас;
  2. Не завжди, для того, щоб купити гарні меблі в стилі бароко, потрібно звертатися до іноземних виробників і переплачувати.

експорт, класичні меблі

Відгуків: