0
0

Меблі з натурального дерева під замовлення

Меблі з натурального дерева під замовлення

Меблі з натурального дерева під замовлення

Українці, як і я, автор статті, свого часу  намагаючись заощадити, можуть ненавмисно придбати відверто неякісний товар. Хоча, з невеликою базою знань, ви могли б зробити оптимальне придбання не переплативши.

Для прикладу, хотілося б навести приклад з життя. Для чесності, приклад з власного досвіду. До співпраці з меблевою фабрикою «Кур'єр», я не розуміла як відрізнити якісне ліжко від неякісного. Коли з'явилася потреба в ліжку, ми з чоловіком в першу чергу обирали його за двома параметрами: візуально і за ціною. Важливим плюсом було розташування безпосередньо від будинку. Заощадивши на ціні ліжка, можна було переплатити зекономлені гроші на вартості доставки. Ми прийшли в меблевий салон, нам запропонували на вибір п'ять варіантів, після огляду за ціною і зовнішності ми зупинилися на одному. Ліжко з натурального дерева, зі спальним місцем 180 на 200 сантиметрів, за ціною 5700 гривень.

На фото схожий екземпляр іншого виробника


Воно було доставлене і зібране в день підтвердження замовлення разом з комфортним двостороннім матрацом. Вартість його була дорожче ліжка в півтора рази. І нам тоді це не здалося дивним. Перший тиждень подарував масу нових позитивних відчуттів. Ліжко виконувало свої прямі обов'язки, а матрац забезпечував комфорт під час сну.

Проблеми почалися зовсім несподівано, коли вночі, ні з того ні з сього, ліжко зламалося порівну і ми опинилися з матрацом на підлозі, в зігнутому положенні. Вранці приїхав майстер, розібрав каркас і полагодив. Дав обіцянку, що більше подібна проблема не виникне. На питання - «чому так сталося ?!», він відповів «у ліжка слабкий каркас».

Найближчий місяць ми спали ні про що не думаючи, поки чоловік не сів на край посеред ліжка. Знову опинившись на підлозі, ми викликали майстра. Він знову полагодив ліжко і пішов. Тоді у нас виникло бажання запросити фахівця, який зробить незалежну оцінку та дасть рекомендації. Його вердикт нас не здивував. Якщо коротко:

Ліжко, призначене для сну в дуже дбайливому режимі. На ньому можна спати, але після невеликого доопрацювання, дуже дбайливо його використовувати. Невелике доопрацювання полягало в заміні всіх несучих дощок каркаса. Потрібно було їх замінити і зробити більш міцне кріплення. Тобто, фактично зробити новий каркас, вартість якого перевищувала половину початкової вартості всього виробу. Після недовгих роздумів, нами було прийнято рішення про придбання нового ліжка.

Перед покупкою нового, ми багато часу провели в інтернеті, читаючи поради фахівців і обивателів. Звернулися безпосередньо до фабрики "Кур'єр". Хочемо дати рекомендацію виходячи з накопиченого досвіду.

Як обрати якісне ліжко з натурального дерева ?!

  • Брус, або дошки, поздовжні, поперечні, повинні бути цільними, а не склеєними з декількох;
  • Товщина більше 5 сантиметрів;
  • В ідеальному виконанні, вони повинні бути правильно підготовлені. Що на жаль, не можливо перевірити при покупці;
  • Дошки каркаса повинні не просто кріпитися до узголів'я і в ногах. Необхідна наявність опор, однієї або декількох;
  • У недорогих ліжках товщина дошки грає важливу роль. Але в цілях заощадити на матеріалах, виробники намагаються здешевити конструкцію, зробивши її максимально тонкої. Є певна грань, наприклад - не більше 4-5 сантиметрів. Інакше виріб стане занадто масивним. Але і не 1.5 сантиметри відповідно.

На закінчення статті - рекомендація

Купуючи меблі з натурального дерева під замовлення, або в наявності, не прагніть купити якомога дешевше. Всьому є своя межа. І деякі речі просто не можуть коштувати дешевше певного рубежу. Інакше ви можете придбати нікому не потрібний виріб, який згодом просто доведеться викинути.

Вартість якісного ліжка з натурального дерева - від 8000, до 20 000 гривень. Залежно від декоративних матеріалів, що прикрашають його. Ліжко фабрики «Кур'єр», коштує від 12 000 гривень. Підприємство несе гарантійні зобов'язання збереження протягом 18 місяців. Але будьте впевнені, наше ліжко прослужить десятки років, і буде якісно виконувати прямий обов'язок!

меблі з натурального дерева під замовлення

Відгуків: