0
0

Меблі Барокко з Італії

Меблі Барокко з Італії

Меблі Барокко з Італії - Як купити не переплативши ?!

Для забезпечених українців, які хочуть купити якісні меблі, вважається нормальним замовляти меблі з інших країн. Середнім рівнем вважається Болгарія, Румунія. Вишуканими і найцыннышими вважаються меблі з Італії. Нам, як виробнику меблів Барокко протягом більше 30 років, добре відомі нюанси виробництва і секрети виготовлення якісної продукції. Більшість позицій серед різьбленої класики, зроблені за таким же принципом, що і за кордоном. Ми підготували невеличкий матеріал, який відкриє потенційним замовникам плюси і мінуси закордонної продукції. Розповімо як вибрати хороший товар за чесною ціною.

Родоначальником меблів Барокко була Франція, з паралельним розвитком в Італії. Спочатку напрямок стосувався фасадів храмів та інших будівель. І поступово перенісся в меблі. У XV-XVI-хх століттях, за часів правління Людовика небувалий попит на химерні меблі знайшов пропозицію серед італійських виробників. Висока якість, натуральні матеріали і творча задумка, втілені в диванах, ліжках, кріслах, кушетках і стільцях, коштували великих грошей. Що не могло залишитися непоміченим майстерними творцями. І майже дві сотні років вони дивували королівський двір меблями, схожими з творами мистецтва.

У XXI-му столітті, меблі Барокко розділилася на два напрямки:

  • Класичний - точна копія, принаймні зовні;
  • Нео-Барокко - спрощений під розмір сучасних приміщень. Адже стелі заввишки в десять метрів, сьогодні велика рідкість.

Але придбати на ринках Європи і України можна обидва види. Тут ми не станемо радити, адже зовнішні переваги - це особистий вибір кожного. У кожній країні знайдуться висококваліфіковані фахівці, здатні виготовити, або скопіювати потрібний екземпляр. І тут варто розділити складність виробництва і відповідно його ціну за складністю виготовлення:

  1. Меблі, виготовлені на копіювальному верстаті, з мінімальним витратами людських зусиль;
  2. Вироблену на копіювальних верстатах, доведені до досконалості вручну. Назвемо її наполовину ручний;
  3. І на сто відсотків зроблені руками майстра. Коли з квадратної заготовки, через дні, або навіть тижні, виходить красиве і елегантне узголів'я ліжка.

Говорити про класичні меблів не з дерева ми не будемо. Вважаємо це не стосується нашого напряму. І воні не повинна перевищувати вартість звичайного штампування.

Найбільш рентабельним і оптимальним ми вважаємо другий варіант. У всіх трьох ви купуєте копію  крім випадків виробництва меблів на замовлення по вашому малюнку, або фотографії. І саме в другій категорії  ви придбаєте якісний виріб за чесні кошти.

Тепер перенесемося до цінних і дорогих італійських меблів. Ми багато разів чули відповідь від покупців, які частину гарнітура замовляють у нас, а другу у італійців. Так це ж Італія. Уявіть собі на хвилину їх ринок, де є попит на дорогу і середню за ціною продукцію. Відповідно і виробники адаптовані під потреби ринку. Виходить тут, в Україні, ви можете придбати виріб з першої категорії, в три рази перевищує вартість третю категорію, вироблену в Україні. Ні для кого не секрет, що у нас одні з найнижчих витрат на виробництво, через низьку вартість оплати праці та ціни деревини. Тому перед покупкою задайте питання, за яким принципом вироблялася продукція.

  • На верстаті;
  • На верстаті з ручною доробкою;
  • Повністю вручну.

Саме останній варіант ми вважаємо гідним високої оплати.

До слова, всі меблі Барокко фабрики "Кур'єр", виготовляються за першим принципом. І багато наших клієнтів, оптові і роздрібні високо цінують її саме тому. Сподіваємося нам вдалося надати вам трохи корисної інформації. А більш детально ми заглибимося в виробництво в наступних статтях.

Барокко

Відгуків: