0
0

Купити стіл для керівника

Купити стіл для керівника

Кабінет керівника - обличчя підприємства. По його інтер'єру судять про начальника. Найважливіший предмет в інтер'єрі цього приміщення - письмовий стіл. Важливо, щоб він був класу VIP і підкреслював статус власника, але робив це ненав'язливо.

Де купити стіл для керівника елітного рівня?

Понад чверть століття фабрика меблів "Кур'єр" спеціалізується на виробництві ексклюзивних столів тільки з натурального дерева. Її продукція вишукана, якісна і довговічна. Фахівці, що працюють на підприємстві, створюють особливы меблі з урахуванням індивідуальних побажань замовників. Завдяки цьому кожен стіл, рама для акваріума або брифінг для кабінету керівника від "Кур'єра" унікальний в своєму роді. Будь-яка модель може бути виконана в більш ніж п'ятдесяти варіантах кольорів, а також з різною комплектацією фурнітури.

Доставка готової продукції здійснюється по всій території України (в Київ і Чернігів - безкоштовно). За окремою домовленістю - за кордон.

Фахівці фабрики не тільки привозять готовий виріб до будинку, але і збирають, щоб він постав перед власником у всій своїй красі.

Який обрати стіл для кабінету керівника з колекції фабрики "Кур'єр"

Серед різноманіття продукції підприємства одна з найбільш затребуваних моделей - "Фрідріх VIP". Названий по імені прусського монарха Фрідріха Великого, стіл виглядає по-королівськи. Він цілком виготовлений з дерева, прикрашений різьбленням з золоченням, вставками з натуральної шкіри. Зовнішня сторона прикрашена ініціалами, логотипом (з дерева або бронзи).

Придбати "Фрідріх VIP" можна з примірників, які є в наявності на складі або замовити цю модель з урахуванням власних побажань.

Вирішуючи, який купити стіл для керівника, спробуйте зупинити вибір на іншій відомій моделі - "Генріх". Отримавши ім'я на честь династії французьких королів, він зроблений в кращих традиціях бароко. Головна родзинка - виготовлена ​​під плетіння різьблення і медальйон для герба або особистих ініціалів власника. Ці декоративні елементи відмінно виглядають як з золоченням, так і без нього.

Під замовлення "Генріх" доповнюється висувною полицею для клавіатури, щоб забезпечити більш комфортну роботу з комп'ютером.

Купуючи на фабриці "Кур'єр" будь-який стіл для кабінету керівника, можна обирати також розмір висувних ящиків і кришки столу. Якщо колектив підприємства бажає купити стіл для керівника на ювілей або просто в подарунок, під замовлення його можна прикрасити табличкою з пам'ятним надписом. Ці та інші зміни здійснюються в найкоротші терміни.

Акваріум, підставка і брифінг для кабінету керівника

Обираючи стіл, пам'ятайте, що хоча він головна деталь обстановки, але не єдина. Важливо вміти підібрати до нього інші предмети. Дизайнери фабрики розробили лінійку меблевих аксесуарів, які ідеально поєднуються з різними моделями столів. Серед них підставка "Генріх", оформлена у вигляді колони. Зроблена в тому ж дусі, що і однойменний письмовий стіл для кабінету керівника, вона доповнює його, додає ще одну робочу поверхню. На підставці зручно розміщувати як декоративні деталі інтер'єру (бюсти, статуетки, квіти в горщиках), так і необхідні для роботи (принтери, сканери, факси). Мініатюрна тумбочка всередині робить її ще і практичною.

Установка акваріумів в офісах - популярна тенденція. Для її прихильників майстри "Кур'єра" створили модель "Генріх" - це різьблена дерев'яна рама для акваріума з трьох-дверною елегантною тумбою в підставі. Її розмір варіюється. Цей предмет меблів також прикрашається ініціалами або логотипом замовника.


Якщо підставка і акваріум - варіативні компоненти обстановки, то брифінг для кабінету керівника необхідний. Знаючи про це, фабрика "Кур'єр" подбала, щоб її клієнти могли придбати його. Ця приставка дозволить проводити в офісі наради і конференції. Зроблена в тому ж стилі, що і стіл для кабінету керівника "Генріх" вона гармонійно з ним поєднується. Підприємство також робить на замовлення приставку і до моделі "Фрідріх" в комплектації VIP.


Купуючи продукцію фабрики "Кур'єр" пам'ятайте, що її фахівці завжди ставлять в основу бажання клієнта, знаходячи способи втілити мрії в реальність. Тому шукаючи, де купити стіл для керівника - сміливо зупиняйте свій вибір на  фабриці "Кур'єр". Її надійність підтверджена часом і сотнями вдячних клієнтів, чиї кабінети прикрашають вироби цього підприємства.

Купити стіл для керівника

Відгуків: