0
0

Купити м'яке крісло від фабрики виробника

Купити м'яке крісло від фабрики виробника

М'які крісла від виробника оптом і в роздріб

Одним з провідних напрямків фабрики виробника м'яких меблів «Кур'єр», є виготовлення м'яких крісел і реалізація продукції на території України оптом і в роздріб. Головними особливостями, притаманним нашій фабриці є:

 • Постійна модернізація виробничих цехів, з метою поліпшення якості виробленої продукції;
 • Розробка новинок або удосконалення існуючих моделей;
 • Робота з ринком тканин і матеріалів;
 • Заготівля і підготовка деревини для каркасів і оздоблювальних панелей, і інші.


Як відрізнити крісло фабрики «Кур'єр» від інших ?!

Не секрет, що багато виробників використовують напрацювання і розробки конкурентів. Тому в магазинах, або на виставках, часто можна зустріти схожі крісла на стендах різних виробництв. Хтось взявши за основу існуючу модель, збирає консиліум з метою удосконалення в плані якості, комусь важливий зовнішній. На жаль ситуація на ринку така, що багато хто прагне до здешевлення, з метою скласти конкуренцію. І це найчастіше призводить до не кращих наслідків. Адже при розробці моделі, дизайнер і інженер-технолог, керувалися досвідом і знаннями, для створення гармонійного, цілісного об'єкта. Втручання які призводять до неорганічності за зовнішніми або якісними характеристиками.

 1. М'яким кріслам фабрики «Кур'єр» характерні властивості:
 2. Елегантний зовнішній вигляд, навіть в масивних моделях;
 3. Надійний, міцний, масивний і цілісний каркас;
 4. Якісний шов;
 5. Респектабельний зовнішній вигляд;
 6. Кріслам в стилі Броккі, властива зовнішня «багата» або класична «королівська» зовнішність;
 7. Якісне лакове покриття передніх панелей;
 8. І багато іншого.

Клієнти, що працюють з нами довгі роки, впізнають наші стенди на виставках по меблям, в не по логотипам кампаній. Якість, комфорт і елегантність - наша торгова марка.


Купити м'яке крісло зі складу фабрики можна практично будь-якої моделі. Для того, щоб уточнити наявність, зв'яжіться з менеджером виробництва по одному, із вказаних номерів телефонів, в розділі контакти. Або залиште швидке замовлення на сайті і дочекайтеся дзвінка.


М'які крісла на замовлення, доступні в будь-якої моделі. Ми часто йдемо на зустріч, коли клієнт просить «підігнати» комплект або одне з крісел, під потрібні йому розміри. Замовлення виконується максимально швидко, часто не займає більше одного тижня. Ексклюзивні, або великі оптові - до двох тижнів.


Бажаємо приємних покупок, комфортного користування та довгих років служби ваших меблів.

Купить мягкое кресло, от, фабрики, производителя, "Курьер"

Відгуків: