0
0

Купити меблі в стилі бароко

Купити меблі в стилі бароко

Широкий асортимент меблів від виробників і дилерів часто плутає клієнтів назвами своєї продукції. В результаті, кінцевий споживач в пошуках гірки в вітальню знаходить її зовсім в іншому оформленні, ніж очікував. Причин цьому кілька, як бажання виробника охопити велику цільову аудиторію вказавши додаткові запити, так і незнання продукції, яку вони виготовляють.


Ми підготували статтю, в якій допоможемо розібратися в загальновизнаних назвах. Адже багато які з них були народжені не в Україні, а запозичені і з часом адаптовані.

Що таке меблі Барокко і який зовнішній вигляд вони повинні мати ?!

Основні зовнішні відмінності:

 • Стиль запозичений в епохи королів, баронів і лордів, відповідно багата зовнішність, розкіш і святковість;
 • Кривизна ліній в усьому, від каркаса до матеріалу оббивки;
 • Ручна різьба - перше, що спадає на думку, згадуючи епоху Барокко. У меблів її присутність так само необхідна;
 • Стилізація забарвлення патиною, сріблення або золоченням. Прикраса оббивки золотою або срібною ниткою - не обов'язкові, але цілком мають місце бути. Та інші.

Із загальним поняттям ми розібралися, тепер перейдемо від загального - до приватного.

Меблі можна класифікувати як за призначенням, так і з предметів:

 1. Варіант №1: В вітальню, в спальню, на кухню, в передпокій і тп;
 2. Стільці, крісла, дивани, комплект, столи.

Вірні обидва варіанти, але більш точний другий. Його ми і будемо використовувати в нашій статті, наводячи як приклад найпопулярніші предмети меблів.

Що таке крісло в стилі барокко ?!

Кращим прикладом для демонстрації з асортименту фабрики «Кур'єр» є м'яке крісло в стилі бароко Белла або Ізабелла. Маючи італійське коріння, дані моделі були освоєні українським ринком більше 25 років тому. Пройшовши довгий шлях становлення і набуття популярності, вони перенесли трохи змін, залишившись практично не змінними.

Маючи зовнішню схожість, вони мають так само однакові характеристики:

 • Вигнутий каркас з натуральної деревини;
 • Різьблення не наклеєне, а є частиною масиву дерева;
 • Наявність герба, ініціалів, або інших різьблених елементів в головах;
 • М'які спинка, підлокітники і сидіння.

Будучи представником елітного класу, як за ціною, так і візуально - кріслам притаманне виконання початкового завдання - бути комфортними меблями. Приносити не тільки естетичне задоволення, а й практичне з високим рівнем комфорту.

Щоб не розтягувати статтю не станемо розглядати дивани Ізабелла і Белла окремо.

Вважаємо за необхідне згадати Софу в стилі Бароко, яка може бути представлена ​​як у вигляді прямого дивана, так і у вигляді крісла.


Проводячи паралель з попередніми виробами, першим кидається в очі непропорційне положення спинки. Що не дозволить сісти в крісло, як на престол. Основним завданням софи є не тривале проведення часу з підвищеним комфортом, а чаювання наодинці, або тет-а-тет зі співрозмовником. Софа частий гість елітних салонів краси та перукарень, де вас не змусять чекати в черзі довгий час.

Наостанок згадаємо Туалетний столик №10, без якого не обходиться жодна жінка. Адже це і місце для зберігання особистих речей у вигляді ювелірних виробів. І помічник, в компанії якого вона проводить щодня багато часу за нанесенням макіяжу.


Виділимо основні переваги уникаючи довгих рядків:

 • Довговічність - завдяки якісній збірці і матеріалам;
 • Елітний зовнішній вигляд і вишуканість при збереженні функціональності;
 • Індивідуальність, адже цьому туалетному столику не обов'язково бути частиною гарнітура. Його навпаки часто виділяють в інтер'єрі, докуповуючи всього лише м'який пуф, що підкреслює стиль.

При бажанні купити меблі в стилі бароко від фабрики «Кур'єр», звертайтеся до менеджера компанії за телефонами, вказаними в розділі контакти. Рекомендуємо звернути увагу на меблі в наявності, з розділі «Розпродаж» на нашому сайті.


Купити меблі в стилі Барокко

Відгуків: