0
0

Купити меблі зі складу виробника

Меблі українського виробництва оптом недорого

Фабрика м'яких та корпусних меблів Кур'єр пропонує співпрацю салонам м'яких меблів, дропшіппінг, меблі для оптових складів і виставкових залах. Так само на нашому сайті можна обрати і купити меблі в роздріб. Однією з найбільш затребуваних напрямків є продаж меблі зі складу готової продукції. Завжди покупець поспішає закінчити ремонт і не готовий чекати тижнями потрібний комплект або, наприклад, кутовий диван. З метою задоволення потреби в подібних випадках, у нашій фабрики є склад готової продукції, меблі готові до відвантаження на першу вимогу. Часто нам вдається доставити замовлений елемент в день оформлення заявки.

Чому меблі можуть коштувати недорого

Основними складовими собівартості виробництва меблів є: сировина (деревина, тканина, набивання) і оплата праці. Найчастіше виробники намагаються економити на другому варіанті, коли не вдаються - повертаються до першого. Ми знайшли третій і четвертий варіант: модернізація, власний повний цикл всіх робіт, автоматизація процесів. Економлячи на фахівцях, фабрики часто стикаються з дефіцитом ключових працівників через деякий час. А заощадивши на деревині, наприклад, при розробці каркаса, можна назавжди втратити клієнта, в разі якщо він трісне.


Перед нами часто постає вибір - економити або витратити більше купивши якісні меблі. Наша порада - приділити більше часу на пошуки і спілкування з менеджером кампанії виробника. Акції, сезонні знижки, розпродажі зі складу - часті явища на українському ринку.

Чим відрізняється склад меблів від виставкового залу

Склад меблів - умовне приміщення при фабриці виробнику, що працює в безперервному циклі, на який складається готові, але поки ще не придбані меблі.

Виставковий зал - найчастіше, набір з 5-10 комплектів, виставлених в ТРЦ і менеджери, готові запропонувати каталоги декількох виробників з доставкою з того ж складу або під замовлення два або три тижні.

Купити меблі зі складу, як подумають багато, можуть дозволити собі лише великі оптові клієнти, але продзвонивши кілька фабрик, ви зробите висновок, що це не так. Попросіть менеджера розповісти про меблів в наявності. Впевнені, ви зможете домовитися навіть про внесення коригувань в комплектацію. І маленька хитрість - торгуйтеся, склади «не гумові». Фабрики в першу чергу намагаються розпродати меблі саме зі складу.

З недавнього часу, фабрика меблів Кур'єр, може запропонувати клієнтам купити меблі зі складу в Києві або доставку день в день зі складу виробництва. Чекаємо ваші звернення і бажаємо приємних покупок.

Купити, меблі зі складу, виробника, Фабрика, Кур'єр

Відгуків: