0
0

Купити меблі онлайн

Купити меблі онлайн

Купити меблі онлайн


З давніх часів придбання меблів асоціюється з походом в магазин, «живою» консультацію з продавцем або консультантом. Українцям важко уявити, як придбати шафу або ліжко в інтернет магазині.


Як обираємо меблі:

Кольори і відтінки - непроста річ. Необхідно особисто упевнитися, що тон деревини або забарвлення ліжка буде ідеально поєднуватися з шпалерами, або підлогою;

Розміри, висота, ширина. На фото, здавалося б, схематично позначені розміри, але власним очам ми звикли довіряти більше;

Функціональність. Відчути власними руками, як відкриваються дверцята комода, відчути м'якість дивана, відчути себе на ньому ...

Все перераховане вище безумовно - важливо. Ми хочемо написати коротку статтю в якій підкажемо, як не виходячи з дому купити меблі і не прогадати.

Про надання інформації на сайтах

У 2019 му році ІТ технології просунулися так далеко, що цікавлячий вас предмет можна розглянути не тільки в усіх ракурсах, а й в 3Д форматі. Плоских фото не завжди достатньо, тому розробники зробили віртуальний огляд з можливістю обертання товару в будь-якому вигляді. Чи допоможе це вам зробити вибір більш точно ?! Ні. Подібні версії огляду складаються з безлічі студійних фотографій, з використанням професійних спалахів, що дають об'ємне, денне світло. Яке буде в кімнаті, для якої призначений шуканий предмет меблів.

Рекомендація - попросіть продавця зробити фото на телефон, зі спалахом і без нього та вислати фото вам. Це дозволить розглянути фактичний відтінок тканини або деревини. Всі сучасні телефони точно передають кольори.

Розміри меблів і чи можна їм довіряти

Майже 40% продажів фабрики «Кур'єр», припадають саме на онлайн реалізацію. І, що не дивно, не буває повернень, пов'язаних з непопаданням в розмір. Причина проста - ми багато часу приділяємо промірам, просимо клієнта зайвий раз уточнити габарити порожнього простору. Не зайві і фото з боку замовника. Десятки років реалізації, дають можливість допомогти клієнту з тими нюансами, які відомі тільки досвідченим менеджерам.

Важливо! Ми виготовляємо меблі під вимоги покупця. Що розширює можливості для установки меблів.

Функціональність і комфорт

Ми використовуємо якісні наповнювачі, які різняться в основному щільністю і відповідно ціною. Саме від них залежить те, наскільки буде комфортний ваш диван. В основному, їх можна розділити на три основних види:

  • м'які;
  • Середньої м'якості;
  • Жорсткі.

Міра сприйняття у кожної людини своя, але саме в цьому аспекті, у нас ніколи не виникало складнощів.

На завершення хочемо сказати наступне - 90% успіху в покупці меблів онлайн, залежить від спілкування з представником продавця. Якщо надасте всю необхідну інформацію і уточнете всі важливі моменти - будьте впевнені, не прогадаєте.

Купити меблі онлайн, сайт фабрики, "Кур'єр"

Відгуків: