0
0

Крісло в стилі Барокко

Крісло в стилі Барокко

Багато з нас ставлять на перше місце при виборі меблів - комфорт, на друге - надійність. З комфортом у нас асоціюється розмір, товщина набивання, великі зручні «бильця». Під надійністю ми найчастіше маємо на увазі матеріал оббивки і каркасу меблів. Що ми відносимо до менш важливої деталі, на нашу думку, найважливіше - естетичність. Те, як ми себе відчуваємо проводячи час або споглядаючи крісло, або диван.


У чому полягає комфортабельність меблів

Цілі виправдовують засоби! Якщо ви використовуєте крісло як щось середнє між ліжком і диваном, ми б однозначно рекомендували щось з іншої серії з максимально низькими боковинами і товстою нижньою подушкою. Але якщо ваш робочий день був відносно легким, прийшовши додому ви хочете перенестися думками в епоху балів і красивих палаців, ми б однозначно порадили крісло в стилі бароко. При бажанні, можете замовити поліуретанове набивання, наблизивши рівень комфорту до стандартних м'яким крісел.


Надійність меблів - міфи і реальність

Якщо поставитися до даної теми з легкою іронією, то, в 90-хх роках, вважалося елітним мати комплект м'яких шкіряних меблів чорного кольору. Шкіра вважалася еталоном довговічності і стилю. На даний момент, в 2020-му році, менеджер запропонує мінімум п'ять видів тканини, які в стані «Дати фору» шкіряній оббивці.

Ще одним міфом є ​​судження, про надзвичайну міцність радянських меблів, які робили на століття. Дійсно, в СРСР меблі виробляли з натуральної сировини - дерева, без використання пластикових деталей, на металевих з'єднаннях. Але через майже тридцять років прогрес пішов настільки далеко, що прийоми застосовуються в минулому застаріли як принципово, так і морально. Іншою стороною залишається факт поширеного здешевлення, в тому числі економія на матеріалах з яких виготовляється каркас і оббивка. Але все «по кишені» клієнта. Іншими словами - маючи достатню кількість грошей, ви запросто зможете собі дозволити меблі за якістю рівнем вище минулих часів.

Крісла в стилі Бароко від виробника меблів фабрики «Кур'єр» мають свої характерні відмінності - якість значно вище аналогічних пропозицій, в одному ціновому сегменті. Це дає нам явну перевагу:

  • Клієнту немає необхідності переплачувати за окремі більш надійні елементи, такі як цілісний дерев'яний каркас - у нас він йде за замовчуванням;
  • Купуючи товари нашого виробництва немає необхідності сумніватися чи прослужять меблі довго, про це вже подбали ми. Ваше завдання лише обрати на свій смак відповідно до вимог;
  • Наші менеджери не будуть намагатися продати вам непотрібну дорогу тканину. Ми прагнемо зрозуміти, що саме шукає клієнт і запропонувати варіанти відповідні побажанням на 100%.

Унікальний дизайн або як підкреслити власну індивідуальність

Наша фабрика меблів має представництво у всіх регіонах України, а так само за межами нашої країни, але ми завжди готові до ексклюзивних замовлень. Оголосіть  ваші побажання менеджеру підприємства, по можливості, приведіть візуальні приклади очікуваного і майже завжди ми підемо вам на зустріч. Адже крісла в стилі Барокко для нас - це виготовлення шедеврів, часто дуже наближене до мистецтва.

Крісло в стилі Барокко, або, королівське дозвілля, в домашніх умовах

Відгуків: