0
0

Крісло трон: церковне, для фото студії, в стилі Барокко

Крісло трон: церковне, для фото студії, в стилі Барокко

Крісло трон - ексклюзивні меблі для конкретних цілей, або меблі на кожен день ?!

Одним з напрямків фабрики «Кур'єр», є виробництво тронів з дерева, спочатку розроблених для служителів церкви. Вони випускалися в комплексі з іконостасами та іншим начинням. Зараз же - це повністю автономна одиниця, з власною цільовою аудиторією яка отримала популярність відразу в декількох напрямках.

За своєю суттю - це предмет меблів з дерев'яним каркасом м'яким сидінням і спинкою. Має різання в головах, часто прикрашене золоченням або срібленням. Колір фарби або тонування здійснюється на вимогу замовника, найчастіше - окрас під глянсовим лаком або прозорий матовий лак. Колір оббивки зазвичай червоний, чорний або білий. Доступно три види різьблення з можливістю нанесення ініціалів, герба або інших символів будь-якої складності.

Види тронів і хто їх основний покупець

Трон Владики - відноситься до церковних меблів. Популярною є стандартна комплектація: Часті кольори матеріалу: червоний, зелений;

  • Стилізація деревини: прозора, обробка матова, що дозволяє переглядати структуру деревини;
  • Тканина: Велюр, Оксамит.


Крісло трон для фото студії. Багатьом хочеться іноді відчути себе царем чи царицею. Хоча б в момент фотосесії. Такий елемент меблів самостійно створить необхідний антураж, залишиться питання за одягом.

  • Поширена світло-поглинаюча тканина;
  • Біле забарвлення деревини;
  • Королівські символи в головах.


Крісло трон в стилі Барокко. Здавалося б, стиль Барокко несумісний з такого роду меблями, адже цей напрямок не терпить чітких, рівних ліній. Наявність ручного різьблення по дереву, втілення довільних ліній і головне - урочистість і зухвальство робить його класичним представником даного стилю.крісло трон, трон

Відгуків: