0
0

Корпусні меблі з натурального дерева на замовлення

Корпусні меблі з натурального дерева на замовлення

Корпусні меблі з натурального дерева повинні бути в кожній українській хаті! Не важливо в якому стилі воні будуть виконані, Модерн або Лофт. Важливий екологічно чистий і надійний натуральний матеріал.

Що ми маємо на увазі під корпусними меблями:

 • Шафи, серванти, буфети, підставки під телевізор і книжкові шафи для вітальні;
 • Журнальні столики і невеликі тумби, які прийнято використовувати у вигляді підставок біля диванів і крісел;
 • Обідні столи, розкладні і цільні, стільці;
 • Шафи, тумби, ліжка і комоди для спалень;
 • Меблі в кабінет керівника: столи, секретарі, тумби, підставки.

Використання корпусних меблів в повсякденному житті - обов'язкове. Вони є не просто важливими, а скоріше необхідними. Але наше твердження полягає в тому, що тільки з натурального дерева і індивідуально на замовлення - корпусні меблі максимально задовольнять потреби.

На простих прикладах, перерахуємо плюси і мінуси:

 1. Багато з нас звикло купувати меблі по закінченню ремонту. На першому місці йде ванна кімната і спальня, потім кухня, і вже після них вітальня або зал. Витративши зусилля, багато хто не готовий їздити, обирати, заміряти і чекати час виконання замовлення. Тут ми б дали дві рекомендації:
 2. Згадайте, як планували ремонт і те, як ви комфортно приймете гостей, як красиво буде виглядати ваш зал. Для завершення ремонту і максимального ефекту не бійтеся витратити додатково тиждень або два на замовлення меблів;
 3. Якщо час прийому замовлення більше двох днів або термін виконання перевищує 14 - ви зв'язалися з не найкращим виробником. Професіоналізм якого можна сміливо ставити під сумнів. Фабрика меблів «Кур'єр» виготовляє ліжко до 7 днів, шафу або стінку до 14 днів.

Простіше купити готові меблі із замінників дерева і через 5-10 років купити інші ніж десятками років милуватися одними з натурального дерева ?!

А ви подумайте про те, що у вашій спальні буде знаходитися виріб, наприклад з МДФ, що містить фенол або смоли. І ви свідомо платите за нього гроші і дозволяєте чинити негативний вплив на ваше здоров'я, або здоров'я ваших дітей;

Помилково вважати, що меблі з деревозамінних матеріалів, прослужить в два, або навіть в три рази менший термін, ніж корпусні меблі з натурального дерева. У моїй практиці згадується  комод, кут якого відбила дитина, коли носилася по будинку на бігунках. Ще одним мінусом є неможливість ремонту окремих частин.

Виробники меблів з натурального дерева несуть додаткове матеріальне навантаження і з цієї причини поступово зникають, або стають унікальними в Україні. З основних труднощів і відмінностей з виробниками меблів з дерево-замінників на нашому прикладі:

 • Ми отримуємо продукцію в сирому вигляді. Зазвичай це зріз дерева завдовжки до 5 метрів. З нього необхідно зняти кору, зовнішній шар, що вийшло розпиляти, відправити на «відлежування», а потім на сушку. Лише пройшовши всі етапи ми отримуємо сировину, з якою може працювати столяр;
 • У разі помилки ми ризикуємо отримати тріщину в уже готовому виробі. Що спричинить за собою великі витрати в грошах і часі для усунення недоліків;
 • Ненатуральні матеріали часто покриваються шпоном. А натуральне дерево - тонується і покривається прозорим лаком для демонстрації структури;
 • Дерево - більш міцний матеріал. А значить будь-які маніпуляції з ним складніше і забирають більше часу.

Ми не намагаємося переконати вас спішно позбутися вже куплених меблів із замінників дерева, або викинути улюблений комод з огляду на його токсичності. Обговорення даної теми ведеться вже довгі роки і пряма шкода, як і раніше ставиться під сумнів. Ми лише рекомендуємо при виборі звертати більше уваги на корпусні меблі з натурального дерева на замовлення. Вони цього варті!

Корпусні меблі з натурального дерева на замовлення

Відгуків: