0
0

Комплект меблів Бароко "Мадонна"

Комплект меблів Бароко "Мадонна"

Новинка 2020 року, по-королівськи розкішний комплект меблів в стилі Бароко "Мадонна". Найсміливіша за складністю і кількістю ручної роботи модель. З цього випливає чимала вартість. Але комплект однозначно буде популярний серед поціновувачів справжньої класики. Особливо ті, хто не шукає компромісів і володіє достатніми площами для його розміщення.

Меблі Бароко знайшли високу популярність на початку XIV-го століття. Коли фасади церков та інших будівель, почали пістрявити вишуканими ручними фресками. Нам здається, побачена на вулиці розкіш, не могла залишити байдужими заможних городян, і їм захотілося мати подібне в інтер'єрах житлових будинків. Найбільш відомим і одним з перших шанувальником меблів Бароко, став Людовик XIV. Його палац і близько-палацова територія, була прикрашена раніше небаченими скульптурами і фонтанами, багато з яких збереглися донині. Виробляючи і вивчаючи предмети меблів Бароко, мимоволі спадає на думку, що вони розроблялися як спосіб здивувати, вразити гостей. При цьому виконувати свою первісну функцію - бути комфортними, зручними і практичними меблями.

Такою і є наша нова модель "Мадонна". Диван і м'які крісла мають великі бічні "крила", що забезпечує зручну, глибоку посадку. Завдяки їм, ви можете розташуватися не тільки фронтально, а й підібрати для себе інші, які підходять безпосередньо вам варіанти. Пишне різьблення знаходиться в таких місцях, де воно не буде заважати голові, рукам або колінам. Якщо хочете - "Мадонна", це комфортні меблі для дому, прикрашені родзинкою у вигляді різьблення. Але ніяк не декоративна "мішура" для збирання пилу.

Диван Бароко "Мадонна"

При розробці першої моделі, ми використовували найпопулярніший за останні варіант фарбування каркаса і матеріал оббивки: білий глянець з ефектом золочення, синя узорная тканина. Така сукупність мала високу популярність і п'ять століть тому, на протязі всього періоду до наших днів. Наші клієнти із задоволенням оберуть інші варіанти, "Під себе", у чому ми їм з радістю допоможемо. На вибір ми можемо надати фарбування в будь-який колір по каталогу РАЛ, кілька варіантів ефектів стилізації, чотири види лакування і будь-який матеріал для оббивки, доступний в Європі і Азії. Менеджер фабрики під час телефонної консультації  допоможе з вибором, розповість про останні тенденції та новинки в світі тканин.

М'яке крісло Бароко "Мадонна"

Зручне, глибоке, красиве і розкішне. Під час написання статті, мені уявляється комплект з двох крісел і журнального столика в просторій вітальні. Двоє людей п'ють чай недільного ранку, мимоволі розслабившись, вбираючи сонячні промені і вдивляючись в далечінь крізь напів-прозорі фіранки. Крісло дійсно можна назвати "філософським". У ньому буде комфортно провести час за роздумами. А правильно скомпонована обробка меблів та інтер'єру, створять унікальний куточок "Машину часу", подумки переносить в минулі століття.

Журнальний столик знаходиться в розробці і буде представлений найближчим часом. Він буде візуально відповідати іншим предметам гарнітура. Просимо почекати його анонса не більше 7 днів.

Традиційно для фабрики меблів "Кур'єр", комплект меблів в стилі Бароко "Мадонна" виготовляється з натуральної деревини міцних порід, берези або ясена. Що забезпечить його надійність, міцність і довговічність. А через десятки років, додасть статус антикварних. В рамках послуги "реставрація меблів", ми допоможемо як з доглядом, так і відновленням купленої у нас продукції. Замінимо оббивку, відновимо каркас і м'які деталі.


Дякуємо за час, витрачений на прочитання статті і за інтерес до продукції фабрики.


мадонна, барокко, комплект

Відгуків: