0
0

Комод для спальні з натурального дерева

Комод для спальні з натурального дерева

У наш час прийнято розділяти меблі за призначенням та стилем. Так, купуючи меблі в будинок, клієнти звертаються до менеджера з питанням: «Порадьте меблі в спальню у класичному стилі», а потім називають  предмет, який їх цікавить, наприклад, комод. У даній статті ми хочемо розповісти про класичні комоди в спальню з натурального дерева виробництва фабрики «Кур'єр».

Що таке комод- всім відомо. Це висока тумба зазвичай на чотири або п'ять ящиків. Призначена для зберігання дрібних елементів одягу, часто нижньої білизни і речей яким немає необхідності знаходиться в висячому положенні: футболки, шорти і т.п.

Розрізняти комоди можна за зовнішнім виглядом і матеріалами. Не завжди комод з натурального дерева буде класичним, як і комод з деревозамінника може бути класикою.


Фабрика меблів «Кур'єр», займається виготовленням комодів тільки з натуральної деревини з деяких причин:

  • Це практично. Дерев'яний комод при дбайливому догляді прослужить довгі роки. Слабким місцем є фурнітура, яку з часом можна оновити;
  • Екологічна чистота-тут натуральна деревина займає перше місце;
  • Візуальна привабливість. При замовленні комода з ясена, ми радимо не фарбування, а тонування під прозорим лаком. Волокна природним чином сформують унікальний малюнок.

Переваги комодів з натурального дерева

У порівнянні з їх аналогами з ненатуральних матеріалів, переваги можна перераховувати довго. Єдиним, у чому складно конкурувати  це ціна. Адже клеєна дошка, МДФ, або ДСП - дешевше сировини. Але  порахувавши термін служби та позитивні сторони дерева, різниця в ціні виявиться не стільки вагомою.

В асортименту фабрики «Кур'єр» - тільки класичні меблі. Це не означає, що ваша спальня буде виглядати просто та не цікаво. Часто покупці замовляють такі хитромудрі забарвлення і види стилізації, що кожен предмет меблів - є об'єктом захоплення як майбутніх господарів, так і нашого колективу.

Отже, ми з'ясували, що комод з натурального дерева практичний, надійний, привабливий, функціональний і довговічний.

При бажанні замовити комод, менеджер підприємства запропонує декілька моделей, які відрізняються за зовнішнім виглядом. Кожне замовлення для нас індивідуальне. Ми завжди йдемо назустріч покупцеві. Розмір, забарвлення, золочення, патина, ручки і плавно-заїжджаючі ящики. Ваша потреба - наше завдання.


Популярна модель фабрики - комод для спальні з гарнітура «Надія». Якщо вам необхідний тільки один предмет меблів на додаток до вже існуючого комплекту, ми відправимо вам зразок пофарбованої деревини. Це забезпечить точне попадання в колір і стиль з іншими складовими.

Зверніть увагу, в стандартному виконанні його довжина 113 сантиметрів, глибина 43, а висота 96-132. Під замовлення доступний будь-який розмір, забарвлення, лакування і кількість скриньок.

Із приємних бонусів: відсутність передплати, замовлення виконується в обумовлені терміни, доставка по Україні транспортом кампанії, збірка на місці і гарантія.

комод

Відгуків: