0
0

Класичне м'яке крісло в англійському стилі

Класичне м'яке крісло в англійському стилі

Чим відрізняється класичне м'яке крісло в англійському стилі, від інших

Купуючи м'які меблі для дому ми рідко замислюємося про назву стилю, якому вони належать. Важливі деталі часто обмежені зовнішнім виглядом і кольором. Як показує практика, клієнти навіть комфорт виносять на третій план. Хочемо дати вам трохи додаткової інформації, для розширення знань в цьому напрямку.


Що прийнято називати кріслом в класичному стилі ?!

У минулій статті ми поділилися думкою про стилі в м'яких меблів в цілому. Розповіли про стилі «Хайтек» і «Ретро», провели паралель з класичним. Але не вдавалися в подробиці про поділ класики на англійський і греко-римський напрямок. «Англійське» крісло характеризують прості, прямі лінії, рівна спинка, пряме місце посадки, округлі боковини, однотонна тканина без візерунків, стримані кольори оббивки.

Якщо коротко - простота і аскетичність обрисів, строгість ліній і максимум комфорту.

Класичне крісло, можливо, поступиться сучасним м'яким кріслам по функціональності. На ньому не вдасться розвалитися в напівлежачому положенні перед телевізором після роботи. Це крісло скоріше підійде для чаювання або тривалої бесіди. Подібні предмети меблів часто стають улюбленцями їх господарів. Одним із знакових прикладів можна вважати знамените крісло Шерлока Холмса, яке знайоме не менше його капелюха.


На фото: класичне м'яке крісло "Вальтер"

Порада від менеджерів оптового відділу, що реалізували не один комплект меблів: комплектуючи вітальню або зал не прагніть купувати крісло і диван з одного набору. Великий, зручний диван, для сімейного дозвілля буде чудово виглядати з кріслом в класичному стилі. Розділивши меблі таким чином ви підкреслите місце для сім'ї та гостей і виділите місце для господаря будинку. Поставивши біля дивана два крісла і між ними журнальний столик, ви можете створити простір для спілкування тет-а-тет і не заважати іншим займатися їх справами.

Для класичних крісел ми рекомендуємо подушку для спини і сидіння підвищеного комфорту. Маючи величезний асортимент тканин найчастіше звертаємо увагу клієнта на мікрофібру або шкіру, що буде сприяти довговічності і практичності у догляді.

Щоб купити класичне м'яке крісло фабрики «Кур'єр» ви можете ознайомитися з асортиментом на сайті і оформити швидке замовлення вподобаної моделі. Для зв'язку з менеджером оптового відділу зателефонуйте по одному з номерів телефонів зазначених в розділі контакти.

Бажаємо приємних покупок і позитивних емоцій від використання.

Класичне, м'яке, крісло, в англійському стилі, Фабрика, "Кур'єр", купити

Відгуків: