0
0

Класичні м'які меблі від виробника

Класичні м'які меблі від виробника

Фабрика меблів "Кур'єр", пропонує класичнІ м'які меблі від виробника: салонах, магазинах і приватним замовникам. За більш ніж тридцять років ми сформували пропозицію, здатне задовольнити навіть самого витонченого клієнта. Від Бароко, до Ампіру.

Коротко про нашу пропозицію:

 1. Всі каркаси і різьблені елементи виготовляються з дерева міцних порід, берези або ясена;
 2. Різьба по дереву, збірка, оббивка і фарбування на 100% виконуються вручну;
 3. Наші меблі не тільки красиві, вона практичні і надійні. Це обумовлено постійною роботою над конструкцією, і досвідченими майстрами, досвід роботи яких часто перевищує двадцять років, тільки на нашому підприємстві.

Говорити про переваги асортименту можна годинами. З мінусів можна вказати тільки один - відносно висока вартість, через дорожнечу натурального сировини і ручної праці. Але справжні цінителі класики тому і люблять її, за ексклюзивність, довговічність, красу.

Класичний стиль в меблях, умовно ділиться на кілька напрямків, серед них: Бароко, Рококо, Класицизм, Ампір, Прованс і інші. В асортименті нашого підприємства можна знайти як предмети меблів в суворій відповідності одному з них, так і поєднання відразу декількох. Розглянемо кілька варіантів:

Популярна модель для віталень житлових будинків і квартир, класичний диван "Джове":


 • Різьблені декоративні елементи на фасаді;
 • Цілісний дерев'яний каркас;
 • Розкладний механізм для сну.

"Джове" був однією з перших моделей, розроблених фабрикою. Це легкий, практичний, зручний диван для всієї родини. Чудово підходить для будинку, квартири і навіть офісу. Диван "Джове" - класичний тримісний диван.

Наступним у вигляді прикладу візьмемо диван "Ніка", так-же в тримісному виконанні.


 • Диван не розкладний;
 • Має різьблені елементи по периметру каркаса;
 • Посадка комфортна.

"Ніка" - традиційний представник Рококо. Схожий з Бароко стиль, який часто плутають. Рококо стриманий, має більш прямі лінії, менш помпезний.

Закінчимо трійку останньою розробкою фабрики, диваном "Мадонна". Модель, до якої фабрика "Кур'єр" йшла тридцять років.


"Мадонна" - яскраво виражений представник стилю бароко. Трохи характеристик:

 • Диван не розкладний;
 • Форма злегка вигнута по-всередину. Утворюється якась чаша, що створює комфорт і неповторний затишок при посадці;
 • Форма каркаса - вигнута. Різьблені елементи наскрізні. Що видає в ньому королівські задатки;
 • Матеріал виготовлення - натуральне дерево. Ми пропонуємо на вибір березу або ясен. У вигляді ексклюзиву дуб.

"Мадонна" розроблена за моделями, які прикрашали королівські палаци Людовика XIV-XV. Тоді, щоб здивувати гостей, не шкодували жодних коштів. За походженням його можна віднести до Франції, епосі Бароко.

Ми показали вам для порівняння три різних дивана. Всі вони класичні, але відносяться до трьох різних стилів. Кожен виконає основну функцію - бути комфортним предметом меблів. Але у кожного своє призначення і вимога до інтер'єру. Для повноти картини, можна було згадати "Грізлі". Це нордичний красень, запозичений у північній частині Європи. Свого часу прикрашав чуть-ли не кожен будинок у Фінляндії, Данії, Норвегії. Але про нього вже й так багато сказано в інших статтях.

У цій, ми спробували пояснити вам різницю в класичних стилях меблів. Хоча, ми впевнені, багато знали це до прочитання. Будемо раді, якщо ви поділитеся з нами вашими знаннями, і доповніть нашу базу.

Якщо ви хочете купити класичну м'які меблі, звертайтеся до менеджера фабрики. Максимально повна консультація вам гарантована. Дякуємо за увагу до нашої продукції і сайту.

джове, мадонна, ніка

Відгуків: