0
0

Класичні меблі високої якості

Класичні меблі високої якості

Класичні меблі в сучасній Україні прийнято вважати ознакою багатства і елітного статусу її власника. Ми ж вважаємо наші меблі якісними і відносимо їх до середнього цінового сегменту, особливо якщо враховувати український ринок.

Чому класична меблі фабрики «Кур'єр» актуальна за ціною і якістю

Схожа з нашою на українському ринку у вільному доступі є продукція іноземних виробників: румунська, болгарська, угорська та інші. Їх популярність дуже висока, за рахунок високої якості і відносно невисокої вартості. Особливо привертає зовнішня унікальність для нашого ринку багатьох моделей. За фактом, ви купуєте ексклюзивну розкішну класику з натурального дерева за помірну плату.

Чи можливо придбати подібне у національних виробників - звичайно так! Провівши пару годин за пошуками в інтернеті ви знайдете безліч сайтів фабрик, що пропонують аналогічну пропозицію, часто за набагато менші гроші. Чи буде відрізнятися якість в гіршу сторону ?! Ми не готові відповісти за кожного виробника, але в нашому випадку, однозначно ні. Навіть у багатьох випадках ми робимо більш якісні вироби, в порівнянні з вищезгаданими країнами. Чому ?! Класичним меблям сотні, або навіть тисячі років. Принципи виготовлення давно всім відомі, а в технічному плані, удосконалення в основному торкнулося переходу на автоматизацію процесів. Але різьблені деталі на прикладі нашої фабрики, на 90% виготовляються вручну. Що на нашу думку є тією головною особливістю елітних, ексклюзивних меблів. Не ціна, або країна походження, а якісно підготовлена сировина високої якості, правильна його обробка, фарбування і складання.

Ми не станемо вас відмовляти від покупки меблів з-за кордону. Пропонуємо звернути увагу на продукцію українського виробництва, приділити їй більше часу і дати шанс вам сподобатися.

Наведемо приклад вдалого планування інтер'єру та обстановки на 100% класичними меблями виробництва фабрики «Кур'єр».

Меблі для будинку зі зрубу

Хол зустрічає господарів невеликою шафою по праву руку, його ще раніше було прийнято називати «шафою для капелюшків», і комфортною кушеткою для перевзування з іншого. Максимум зручності  забезпечується двома предметами.

Центральним об'єктом у вітальні  виступає комплект м'яких меблів в стилі Бароко «Ізабелла», що складається з тримісного дивана і двох крісел. Здатний з комфортом і легкістю розмістити п'ять чоловік, а різьблений журнальний столик послужить зручною підставкою для напоїв, закусок, або особистих речей. Дві шафи-гірки зі скляними дверцятами служать у вигляді сервантів для зберігання сервізів, книг, фотографій. Вони доповнюють сприйняття кімнати, красиво заповнюючи вільний простір, дозволяючи розмістити речі першої необхідності «під рукою». Все, що необхідно приховати від очей, але має перебувати в швидкому доступі, знаходиться в тумбі під телевізор.

Обідня кімната - гарний приклад мінімалізму: камін, обідній стіл і стільці. Що ще потрібно для прийому їжі, або прийому гостей за чашкою чаю ?!

Спальня - предмет гордості і обожнювання кожної господині. Перерахуємо предмети, скорочено перераховуючи їх важливість:


  • Головним тут, як в будь-якій іншій спальні, є ліжко. Місце для сну і відпочинку;
  • Дві приліжкові тумбочки з обох сторін, служать підставками для особистих речей;
  • Комод для дрібного одягу;
  • Платтяна шафа - для повсякденного одягу, якому необхідно зберігатися у висячому положенні;
  • І саме вишукане, що приковує увагу - консольне дзеркало. Саме за ним господиня проводить час до, або перед сном. Воно допоможе привести себе в порядок з ранку, зняти макіяж перед сном.
  • Пуф - невід'ємна частина консольного столика. Краса і зручність користування, забезпечать комфортне проведення часу біля дзеркала.

Ми вважвємо, що в спальню додати нічого.. Все прекрасно і гармонійно.

І нарешті, улюблена кімната господаря - домашній кабінет. Його гордість і місце для роботи вдома, або для ділових зустрічей. Класичний англійський диван "Честер", стіл з різьбленими елементами «Генріх», довга тумба і звичайно - м'яке крісло філософа «Вольтера». Кожен предмет меблів лаконічно доповнює інший. У кімнаті панує гармонія, яка дозволить з комфортом провести ділову зустріч, а при необхідності, в самоті попрацювати над важливими справами.

Будинок зі зрубу взятий за приклад, є гідним взірцем для  використання наших меблів в сучасному інтер'єрі. І незважаючи на ексклюзивність для ринку України більшості предметів, за нашою оцінкою - загальне відчуття дарує комфорт і гармонію.

стаття

Відгуків: