0
0

Класичні меблі на замовлення

Класичні меблі на замовлення

Класичні меблі, часто сприймаються нами не зовсім коректно. Для молоді - це пережитки минулого, їх більше цікавлять «Лофт» і «Хайтек». Для більшості людей, з категорії у віці, меблі з дерева здаються непідйомними, в фінансовому плані. Ми підготували матеріал, в якому спробуємо переконати, що класика нашого виробництва доступна кожному, і зовні перевершує будь-які нібито сучасні аналоги.

Продукція фабрики класичних меблів «Кур'єр», ділиться на дві основні категорії: корпусні і м'які меблі. І кожна з них, ділиться на підкатегорії, в основному, по застосуванню.

Корпусні:

  • Для вітальні - сервант, буфет;
  • У спальню - ліжко, комод, шафа, тумбочки;
  • На кухню - обідній стіл, стілець;
  • У передпокій - передпокій, лавка для перевзування;
  • До кабінету - стіл, крісло, помічник, тумби, дивани, шафи.

М'які:

  • крісла;
  • дивани;
  • Комплекти м'яких меблів;
  • Пуфи, кушетки, банкетки.

Окремим розділом сайту підприємства виступають меблі в стилі бароко. Її товари   можуть широко застосовуватися там, де є необхідність в м'яких і корпусних. Але виділяє продукцію наявність великої кількості різьблених деталей, зігнутість ліній екстер'єру, помпезність, або лінивість. Клієнти часто оформляють цілі кімнати в стиль, меблів. А іноді, знаходять невеличкий куточок, в якому висить на стіні улюблена картина, вміщається крісло Бароко і пуф Бароко.

Але всю продукцію об'єднує одне - виробництво з натурального дерева міцних порід, і використання якісних матеріалів оббивки. Купуючи меблі в ціновій категорії вище середньої, вам найменше захочеться турбуватися про те, що вона може вийти з ладу.

Тепер перейдемо від загального до конкретного. Чи можуть класичні меблі, задовольнити потребу сучасного споживача. Або її призначення, це все-таки вузьке коло людей, які можуть не тільки її дозволити, але і знайти для неї вільний простір, що збігається за стилем.

Одними з останніх клієнтів фабрики, була молода пара, яка планувала спальню в класичному стилі. Будучи прихильниками екологічно чистого способу життя, на скільки це можливо в наш час, вони хотіли меблі тільки з натурального дерева. Другим завданням була максимальна їх функціональність, яка не поступається сучасним аналогом. У замовленні була шафа, комод, ліжко і дві тумбочки. Єдине, що потребувало розширення функціоналу - це ліжко «Наполеон», в яку був впроваджений підйомний механізм і ніша для зберігання постільної білизни. Дана доробка, дозволила зберегти зовнішній вигляд і приналежність до класичного стилю. Задоволений клієнт і практичні меблі - результат спільних дій.

Ціна класичних меблів на замовлення

Важливим фактором при покупці меблів, в  нелегкій фінансової ситуації в Україні, є ціна. Часто від неї відштовхуються покупці, закриваючи очі на дешеві матеріали і неякісне виготовлення. Тут найкращим прикладом стане комплект класичних м'яких меблів для вітальні «Джове» 3-1-1. На замовлення вартість тримісного дивана з гостьовим спальним місцем і двох м'яких крісел складе від 28 000 гривен. Коли за простій тримісний диван продавці просять більше 20 000 гривень. У нашому випадку ви придбаєте меблі з каркасом з натурального дерева, дерев'яні панелі, пофарбовані і стилізовані в кольори, які ви оберете і гарантію від 18 місяців. Що дозволить комплекту ідеально вписатися в уже готовий інтер'єр, або доповнити новий, після ремонту. А ви, зможете використовувати його за призначенням довгі роки, не сумніваючись в міцності і надійності.

На закінчення скажемо наступне, не бійтеся класичних меблів. Класика - не старий бабусин сервант, родом з СРСР. А швидше це вічні, практичні, і в залежності від побажань замовника, стильні меблі. Здібні прикрасити житло, надавши йому комфорт і затишок.

класичні меблі

Відгуків: