0
0

Класичні корпусні і м'які меблі

Класичні корпусні і м'які меблі

Класичні корпусні і м'які меблі від українського виробника фабрики «Кур'єр»

Пропонуємо коротку статтю, в якій запропонуємо дізнатися інформацію про стилі в м'яких меблів, розширити знання в даному напрямку, що допоможе більш точно облаштувати вашу житлоплощу.

Отже, основні стилі м'яких меблів:

Поп - за нашою оцінкою запозичений у Європи і США. Характерні низькі дивани або кушетки із суцільними сидіннями і округленими боковинами. Тканини в основному одноманітні, часто використовуються руді, коричневі, бежеві або яскраві: жовті і зелені кольори оббивки. Дерев'яні ніжки середньої довжини. Дизайнери часто поєднують «Поп» з дизайном, наприклад, в стилі «Пін-ап»;


Модерн - популярний багатозадачністю і комплексом рішень для підвищення комфорту використання. Якщо в класичних меблів диван це просто диван, кутовий або прямий, то в стилі модерн - диван може бути з висувними полками для зберігання речей, включати підставку під посуд, мати висувний бар. За зовнішніми характеристиками можна виділити: простоту зовнішніх ліній, скромний вибір кольорової гами оббивки, металеві ніжки, скромне виконання каркаса.


Хайтек - найбільш довільний стиль м'яких меблів, характерну приналежність якого найпростіше виділити серед інших. Важлива особливість - сміливість рішень при конструюванні, орієнтування на вузьке коло клієнтів, «підгонка» під індивідуальні особливості покупця. Стилю властиві монотонні, без-візерункові тканини, часто чорного або білого кольору.


Класичний стиль, який можна розділити по країнах і регіонах Європи, ми об'єднаємо в один, назвавши його найбільш універсальним, відповідним в більшості рішень.

Характерні риси класичного стилю м'яких меблів:

  1. Універсальність - можливість установки меблів в будь-якому інтер'єрі;
  2. Комфортабельність - стиль може поступитися за зовнішнім виглядом конкурентам, але він завжди дасть максимум зручності і задоволення при використанні;
  3. Міцність і надійність - масивні дерев'яні каркаси, міцні матеріали оббивки, міцні дерев'яні ніжки прослужать довго і не змусять господаря хвилюватися на рахунок їх обслуговування;
  4. Великий вибір тканин і кольорів тонування деревини - видові дерев'яні частини меблів, становлять важливу частину загального зовнішнього вигляду, їм надають великого значення клієнти, обираючи тон, під колір підлоги або загальної задумки.


Фабрика виробник «Кур'єр» виготовляє меблі в класичному стилі більш 22-х років. За основу багатьох моделей, були взяті успішні європейські зразки. Оновлюючи модельний ряд, наші інженери і проектанти керуються загальною концепцією, властивою класичному стилю. Виробляючи класичні меблі десятки років, повз волі стаєш заручником правил і стилістики, напрямки з яким працюєш. Це ж дозволяє автоматично дотримуватися канонів і не допускати помилок.

Ми можемо ми рекомендувати класичний стиль в м'яких меблів, як найбільш універсальний варіант, при комплектації будинків або квартир меблями ?! У 90% -х випадків - однозначне Так!

  • В тих випадках, де першочерговим пріоритетом є комфорт;
  • В офісних приміщеннях, де цінують час відпочинку, проведений в зручному м'якому кріслі або на дивані;
  • Вітальня вашого будинку, з великим м'яким диваном і двома кріслами. Та інші...

Ми пропонуємо м'які меблі оптом і в роздріб, в класичному стилі від виробника, зі складу або з безкоштовною доставкою по Україні. Несемо гарантійні післяпродажні зобов'язання. Гарантуємо надійність, комфорт і респектабельний вигляд.

Для замовлення або уточнення інформації про ціну або наявності, звертайтеся по одному з вказаних номерів телефонів в розділі контакти.

Класичні, корпусні, м'які меблі, від українського, виробника, фабрики, «Кур'єр», оптом, в роздріб

Відгуків: