0
0

Як купити меблі дешевше ?!

Як купити меблі дешевше ?!

Як купити меблі дешевше ?!

Жителі України, як будь-якій європейській країни - звикли, якщо не економити, то хоча б не платити зайве за товар. Ми, як виробники м'яких та корпусних меблів підкажемо: як купити дешевше продукцію на якій спеціалізуємося.  Для зручності розіб'ємо статтю на дві частини: для оптових покупців і роздрібних.

Якщо ви хочете купити меблі оптом і є продавцем орієнтованим на роздріб. Оптимальним варіантом стане прямий контакт з менеджером фабрики. Відсутність посередника часто виключає з ланцюжка його матеріальний інтерес дозволяючи отримати ціну безпосередньо від виробника.

Чи є даний варіант єдиним вірним ?!

  1. Відповідь - так, якщо ви маєте великий магазин з достатньою кількістю місця для експозиції. Бажано наявність складу на випадок, якщо спальня купується не на замовлення.
  2. Відповідь - ні, якщо ваші продажі в основному «З каталогу» і для експозиції ви маєте не більше одного дивана виробника. Уявіть ситуацію, підприємство знаходиться за тисячу кілометрів від вашого магазину. Для зниження логістичних витрат вам доведеться везти відразу кілька комплектів, що не завжди доцільно.

У подібній ситуації вам допоможе регіональний дилер або представник, який взяв на себе логістику і вклав кошти в склад тимчасового зберігання. До того ж, фабрика «Кур'єр» дотримується умов договору та при наявності регіонального оптового дилера, не реалізовує вироби приватним особам і магазинам безпосередньо на визначеній території. Кожен випадок унікальний і в кожному окремому - консультація з менеджером підприємства не буде зайвою.


Де купити меблі Барокко дешевше?

Нашим пріоритетним напрямком є м'які та корпусні меблі в стилі бароко. Про неї і розповімо.

По-перше, обираючи меблі Бароко або Рококо, ви точно повинні розуміти, що саме вам необхідно. Магазини України переповнені пропозиціями на дану тематику, але часто видають бажане - за дійсне. Так звичайне ліжко з клеєної дошки при наявності горизонтального візерунка, може перетворитися в ліжко в стилі Бароко.

Для порівняння, назвемо відмінні риси ліжка для спальні в стилі Бароко від фабрики «Кур'єр»:

  • Каркас з цільної натуральної деревини. Чи не склейка. Обов'язково спиляне дерево в правильний час року. Використовуються тільки міцні породи дерева: ясен і береза.
  • Видові дерев'яні частини ретельно оброблені, гладенькі, нерівні. Є різання по дереву. Найчастіше різання готується автоматично, доводиться до кінцевого результату вручну. Ефекти: патина, позолота, сріблення - за бажанням замовника.
  • Матеріал оббивки - часто візерунковий, дуже яскравий. Нерідко використовується золота або срібна нитка, що віддає данину епосі Бароко.

Все, що ми намагаємося пояснити, це не переваги меблів нашого виробництва, в порівнянні з аналогами конкурентів. А те, що меблі Бароко можуть бути дешевше, хоча не бути такою на вигляд. Економія на матеріалі, роботі або підготовку - значно знизить витрати, а відповідно і підсумкову вартість меблів. Але ви придбаєте не зовсім те, на що розраховували спочатку.

По друге - якщо ціна здалася вам підозріло високою, зверніться безпосередньо до постачальника, попросіть назвати роздрібну ціну на ваш екземпляр. Це захистить вас від недобросовісних продавців, охочих отримати надмірно високий прибуток. Ринок безумовно демократичний, дилер в праві встановлювати ціну на свій розсуд. Адже він несе витрати на логістику, утримання складу, зарплату персоналу і т.д. Але і ви маєте право хотіти купити дешевше і робити для цього певні дії.

Ми бажаємо вам чесних партнерів, клієнтів і продавців. Якісних і надійних меблів. І купувати тільки те, що ви шукали.

Як купити меблі дешевше ?!

Відгуків: