0
0

Якісні меблі українського виробництва

Якісні меблі українського виробництва

Існує думка, що меблі українського виробництва значно програють в якості закордонним виробникам. Ті покупці, які не обмежують себе в ціні часто віддають перевагу іноземним фабрикам.Ми ж пропонуємо інформацію для роздумів і власні аргументи, чому дана думка вірна лише на п'ятдесят відсотків.


Що таке якість меблів

Під поняттям якісних меблів мається на увазі термін, протягом якого куплені вироби збережуть свій первинний вигляд і будуть виконувати задані при придбанні функції. Оббивний матеріал візуально буде виглядати новим, каркас меблів не зламається і не заскрипить.

Помилку, яку допускають покупці при виборі, це спроба заощадити там, де цього робити не слід. Часто переплативши 3-5%, ви отримаєте в рази більш якісний екземпляр. Другорядним є підбір комплектуючих не відповідають цілям. Наприклад - вибір декоративної софи з метою регулярного щоденного відпочинку перед телевізором. Або вибір барвистї декоративної тканини в кухонний куточок. Де періодичне попадання продуктів харчування і часте ручне прання швидко приведуть її в непридатність. Не завжди потрібно обирати самостійно, частіше прислухайтеся до менеджера або продавця-консультанта. Адже їх першочерговим завданням є задовольнити запит клієнта і зробити так, щоб ви повернулися знову, але вже за чимось новим.

Тобто меблі можуть бути від початку якісними, але через неправильний вибір - швидко вийти з ладу. І це стосується як українських виробників, так і зарубіжних.


Зарубіжні завжди дорожче і це правда. Вартість оплати праці за кордоном в рази вище, що призводить до подорожчання готової продукції. Доставка - додаткова надбавка до вартості. Часто доставка меблів по території України схиляє клієнтів до вибору локального, місцевого постачальника. А уявіть вартість доставки, наприклад, з Італії. Сучасне обладнання, що забезпечує високу якість. За нашою інформацією - більше 50% українських фабрик використовують швейні машинки європейського виробництва, або останні їх аналоги, зроблені в Китаї.

Звичайно ж, якщо ви мрієте про м'який куточок в стилі Бароко, зроблений в Іспанії, з каркасом дерева, вирощеному на території Європи і у вас є на це кошти, відмовляти або переконувати вас ми не в праві. Ми лише намагаємося зробити дане придбання обдуманим і раціональним.

Для довідки - 25% наших моделей мають північно-європейські корені. Вони розроблялися, наприклад, скандинавськими інженерами для місцевого ринку. Але тестові зразки отримали визнання серед наших клієнтів, після чого міцно закріпилися в асортименті фабрики "Кур'єр".

З питання ексклюзивних доробок, не секрет, що домовитися за місцем завжди простіше, так само як зробити реставрацію пошкодженого зразка, або його доопрацювання.

Ми не намагаємося залишити вас без варіантів, купуйте меблі українського виробництва і крапка. Ми лише привели аргументи, які сприяють вибору в сторону місцевих фабрик, які завжди здивують новою моделлю, або якісною та цікавою подачею старої моделі.

Якісні меблі українського виробництва, Стаття, фабрики Кур'єр

Відгуків: