0
0

Елітні м'які пуфи у вигляді тварин з натурального дерева

Елітні м'які пуфи у вигляді тварин з натурального дерева

Що для вас м'який пуф: предмет меблів, який служить опорою для ніг; елемент декору, що прикрашає інтер'єр; підставка для підноса з чаєм ?! Фабрика меблів «Кур'єр», представляє серію елітних меблів, здатних задовольнити будь-які вимоги. Навіть найвибагливішого клієнта.

Так склалося, що ми спеціалізуємося на меблях, призначених для вузького кола споживачів: дивани в стилі барокко і Рококо, елегантні кушетки, класичні масивні шкіряні дивани і інші. Прагнучи створити унікальну пропозицію, створили ексклюзивну лінійку м'яких пуфів у вигляді тварин. Пропонуємо статтю, для детального їх розгляду.

В асортименті фабрики, в даний момент існує два основних види: Слон і носоріг. Відрізняючись за зовнішнім виглядом, вони так само різняться по символічності і якостям, які уособлюють.

Пуф Слон:

  • За «Феншуй» - символ багатства і матеріальної стабільності. Вважається, що наявність образу слона в будинку, принесе міцне здоров'я і благополуччя власнику.
  • Візуально - це елегантний предмет меблів, що надає респектабельності, що привертає увагу гостей. За нашою оцінкою, надає настрій чайної церемонії, якщо на нього поставити чайний сервіз. Вигідно виділить зону відпочинку.
  • Конструктивно - дуже складний екземпляр, що вимагає майстерні руки, великого досвіду виготовлення. Обрисами схожий на індійську благородну тварину.

Пуф Носоріг:

  • Як в природі, так і в меблях: сила, лють, міць. Вважається, що він приносить удачу. Нерідко зустрічається як символ вчених.
  • Більш елегантний і витончений, має злегка агресивний зовнішній вигляд. Рекомендуємо для протилежних попереднього інтер'єрів.
  • Через наявність гострого рогу, не радимо в будинок, де є діти до 5 років.

За складністю виробництва, пуфи займають перше місце в рейтингу:

  1. Велика кількість ручного різьблення і шліфування;
  2. Незручність, з огляду на обмежений простір для різьблення і підрізування за вухами і під ногами;
  3. Ускладненість стикування і підгонки об'ємних деталей;
  4. Збільшена витрата високоякісної сухої деревини.

Все це не дозволяє встановлювати низьку ціну, надаючи ексклюзивності та індивідуальності.

В даний момент, м'які пуфи у вигляді тварин, є в наявності на складі. Можуть бути доставлені в будь-яку точку України. Рекомендуємо до покупки як в подарунок, так і в власний будинок.

пуфи, у вигляді тварин

Відгуків: