Елітні меблі Україна - Грізлі і Ізабелла

Елітні меблі Україна - Комплект м'яких меблів Грізлі

Класифікація меблів - одна з умов, які ускладнюють її реалізацію. Варіантів існує багато, постараємося назвати два основних:

 • У торговому центрі, різні консультанти продають меблі одного виробника, можуть охарактеризувати їх для клієнта  десятьма різними способами. Продукцію фабрики «Кур'єр», наприклад комплект «Грізлі» при нас відносили до: класичних, елітних, дорогих, дерев'яних, фундаментальних, з масиву і інших. Не скажемо, що варіанти не є вірними, як і кожен вірний по-своєму;
 • На різних інтернет ресурсах, комплект «Ізабелла», може бути вкладений в різні категорії: Бароко, Рококо, Італійські меблі та інші.


На прикладі популярного комплекту м'яких меблів «Грізлі», написали статтю, для уточнення його походження з подальшим розвитком на території України. Спробуємо разом з вами вникнути в його суть і прийти до висновку, до якого стилю він все ж належить.

 1. Родом з північної частини Європи, дизайн розроблений і вперше реалізований в Норвегії;
 2. Зовні - має нордичний фундаментальний характер;
 3. При посадці - перша думка, сховатися під теплим пледом, взяти гарячий чай, навіть якщо немає каміна в кімнаті, Грізлі подарує відчуття тепла і затишку;
 4. М'які деталі - масивні. Підлокітник більш підійде у вигляді окремого посадкового місця для володарів стрункої фігури, ніж для одного ліктя;
 5. Видові дерев'яні панелі у фронтальній частині великі, вирізані з цільної частини дерева. Зовнішнім виглядом, вони вселяють надійність. Для них рідко замовляють глянсовий або паркетний лак, частіше - прозорий і матовий для збереження структури;
 6. Матеріал оббивки - найпоширенішою в перших ста моделях була шкіра. За рахунок чого, «Грізлі» і набув статусу Елітного;
 7. Візуально для досвідчених меблярів, відноситься до класичних м'яких меблів;
 8. Найчастіше місце використання - просторі вітальні і великі зали заміських будинків, дубових дач;
 9. Поширена комплектація - Диван «трійка» і два крісла.

Після вищезгаданого, постараємося підвести підсумок і уточнити - як все ж класифікувати даний комплект, до якого виду його віднести.

За нашою скромною оцінкою - «Грізлі» є класичним представником комфортних, класичних, але елітних меблів в Україні. При цьому зберігає головні якості - надійність, довговічність, зручність. Дивлячись на нього, у гостей не виникне питання - а скільки він коштує. Провівши в ньому вечір в затишній компанії, ніхто не поскаржиться на біль в спині. Нікому не захочеться піти додому раніше через дискомфорту або втому.

У продовження статті, хочемо представити інші популярні, в той же час, дуже схожі між собою дивани фабрики «Кур'єр» - «Белла» і «Ізабелла».


Непрофесіоналові буде складно назвати відмінність між моделями, тому об'єднаємо їх в один, і далі будемо називати як диван в стилі барокко «Белла».

«Белла» є класичним представником Бароко, його характерні риси:

 1. Властива стилю нерівність ліній;
 2. Наявність різьблення. Яке може бути виконане за індивідуальним замовленням клієнта, у вигляді фамільного герба або ініціалів;
 3. Святкова або урочиста зовнішність;
 4. Королівська елегантність, при цьому збережена міцність і надійність;
 5. Часто прикрашається замовниками в візерункову тканину, з імітацією золотої нитки;
 6. Видові частини з дерева, в основному покриті глянцевим лаком, або білою фарбою з ефектом патини;
 7. У багатьох випадках використовується для чаювань, або розмов тет-а-тет за чашкою кави.

Якщо нас запитають -  чи елітні це меблі, ми так само відповімо так. Але кожна модель має своє чітке призначення. Останній екземпляр складно буде уявити в коридорі у вигляді диванчика для зав'язування шнурків. Так само як «Грізлі» - в літній Альтанці з видом на озеро.

У цій статті, ми спробували пояснити, що елементи різних стилів можуть мати статус елітних, незважаючи на абсолютні візуальні відміннсті. І статус формується не так ціною, як візуальною складовою і місцем його використання. Адже той же тримісний диван «Ізабелла» ви зможете придбати зі знижкою за ціною від 25 000 гривень. Що практично дорівнює вартості простого домашнього дивана.