0
0

Елітні меблі Україна - Грізлі і Ізабелла

Елітні меблі Україна - Грізлі і Ізабелла

Елітні меблі Україна - Комплект м'яких меблів Грізлі

Класифікація меблів - одна з умов, які ускладнюють її реалізацію. Варіантів існує багато, постараємося назвати два основних:

 • У торговому центрі, різні консультанти продають меблі одного виробника, можуть охарактеризувати їх для клієнта  десятьма різними способами. Продукцію фабрики «Кур'єр», наприклад комплект «Грізлі» при нас відносили до: класичних, елітних, дорогих, дерев'яних, фундаментальних, з масиву і інших. Не скажемо, що варіанти не є вірними, як і кожен вірний по-своєму;
 • На різних інтернет ресурсах, комплект «Ізабелла», може бути вкладений в різні категорії: Бароко, Рококо, Італійські меблі та інші.


На прикладі популярного комплекту м'яких меблів «Грізлі», написали статтю, для уточнення його походження з подальшим розвитком на території України. Спробуємо разом з вами вникнути в його суть і прийти до висновку, до якого стилю він все ж належить.

 1. Родом з північної частини Європи, дизайн розроблений і вперше реалізований в Норвегії;
 2. Зовні - має нордичний фундаментальний характер;
 3. При посадці - перша думка, сховатися під теплим пледом, взяти гарячий чай, навіть якщо немає каміна в кімнаті, Грізлі подарує відчуття тепла і затишку;
 4. М'які деталі - масивні. Підлокітник більш підійде у вигляді окремого посадкового місця для володарів стрункої фігури, ніж для одного ліктя;
 5. Видові дерев'яні панелі у фронтальній частині великі, вирізані з цільної частини дерева. Зовнішнім виглядом, вони вселяють надійність. Для них рідко замовляють глянсовий або паркетний лак, частіше - прозорий і матовий для збереження структури;
 6. Матеріал оббивки - найпоширенішою в перших ста моделях була шкіра. За рахунок чого, «Грізлі» і набув статусу Елітного;
 7. Візуально для досвідчених меблярів, відноситься до класичних м'яких меблів;
 8. Найчастіше місце використання - просторі вітальні і великі зали заміських будинків, дубових дач;
 9. Поширена комплектація - Диван «трійка» і два крісла.

Після вищезгаданого, постараємося підвести підсумок і уточнити - як все ж класифікувати даний комплект, до якого виду його віднести.

За нашою скромною оцінкою - «Грізлі» є класичним представником комфортних, класичних, але елітних меблів в Україні. При цьому зберігає головні якості - надійність, довговічність, зручність. Дивлячись на нього, у гостей не виникне питання - а скільки він коштує. Провівши в ньому вечір в затишній компанії, ніхто не поскаржиться на біль в спині. Нікому не захочеться піти додому раніше через дискомфорту або втому.

У продовження статті, хочемо представити інші популярні, в той же час, дуже схожі між собою дивани фабрики «Кур'єр» - «Белла» і «Ізабелла».


Непрофесіоналові буде складно назвати відмінність між моделями, тому об'єднаємо їх в один, і далі будемо називати як диван в стилі барокко «Белла».

«Белла» є класичним представником Бароко, його характерні риси:

 1. Властива стилю нерівність ліній;
 2. Наявність різьблення. Яке може бути виконане за індивідуальним замовленням клієнта, у вигляді фамільного герба або ініціалів;
 3. Святкова або урочиста зовнішність;
 4. Королівська елегантність, при цьому збережена міцність і надійність;
 5. Часто прикрашається замовниками в візерункову тканину, з імітацією золотої нитки;
 6. Видові частини з дерева, в основному покриті глянцевим лаком, або білою фарбою з ефектом патини;
 7. У багатьох випадках використовується для чаювань, або розмов тет-а-тет за чашкою кави.

Якщо нас запитають -  чи елітні це меблі, ми так само відповімо так. Але кожна модель має своє чітке призначення. Останній екземпляр складно буде уявити в коридорі у вигляді диванчика для зав'язування шнурків. Так само як «Грізлі» - в літній Альтанці з видом на озеро.

У цій статті, ми спробували пояснити, що елементи різних стилів можуть мати статус елітних, незважаючи на абсолютні візуальні відміннсті. І статус формується не так ціною, як візуальною складовою і місцем його використання. Адже той же тримісний диван «Ізабелла» ви зможете придбати зі знижкою за ціною від 25 000 гривень. Що практично дорівнює вартості простого домашнього дивана.

Елітні меблі, Україна, Грізлі, Ізабелла

Відгуків: