0
0

Італійські меблі: Бароко і Рококо

Італійські меблі: Бароко і Рококо

Історично склалося, що українці, на відміну від італійців, частіше віддають перевагу комфортним і надійним меблям, ніж елегантним. З чим це пов'язано і наскільки це правильно ?! Невже в українських будинках і квартирах не знайдеться містечка для стильної кушетки в італійському стилі ... Наша відповідь вас здивує, щорічно меблі Барокко і Рококо знаходить більше тисячі нових господарів. Що важливо - не тільки в просторих заміських будинках або дачах, а й у фотостудіях, квартирах, кафе, ресторанах.


Практика і використання

Нібито тендітні, надмірно витончені, вишукані італійські меблі не рідко міцніше своїх «фундаментальних» конкурентів. Все залежить не від приналежності до певного стилю, а від фабрики виробника. Ми виготовляємо всі вироби з міцних порід деревини. Важливим аспектом є її коректна підготовка до використання: відлежування, сушка.

Іншим не менш важливим пунктом є досвід майстрів і виробника. Ми випускаємо меблі більше 25-ти років. Важлива частина наших зусиль - збереження фахівців, їх постійне зростання, модернізація потужностей.

Але не варто забувати про «душу» виробу. Адже Бароко і Рококо - це дозвільні, урочисті меблі. Що має нерівні лінії, ручне різання, наявність гербів або фамільних ініціалів. Ідеальним поєднанням виступає рівновага, між надійністю і візуальною привабливістю.


Чому її називають італійською ?!

Історія Італії насичена і багата знаменитими на весь світ творцями. В першу чергу за рахунок свободи їх думки і самовираження. Часто ні на що не схожі шедеври виступали в ролі родоначальників різних напрямків в мистецтві: живопису, ліплення, скульптури та інших. Стиль меблів Бароко, що зароджується в Європі прийнято відносити до західної частини в основному Франції. Але такий значущий за своїми масштабами напрямок не міг пройти не зачепивши всю тодішню Європу. Звернувши увагу на італійські крісла або дивани ви знайдете багато спільного, якщо не точну відповідність. Таке ж різьблення, легкість і елегантність. А головне - масивність дерев'яних елементів, розкішний комфорт і багатий зовнішній вигляд.


Дизайнерські комплекти: диван і два крісла

Через нечасте використання нашу продукцію називають «Дизайнерською». Це пов'язано і з частими зверненнями дизайнерів, що займаються плануванням житла під ключ. Що ми пропонуємо і чому співпрацювати з нами - вірне рішення:

  • Фабрика «Кур'єр» має стандартні розміри, які змінюються на вимогу замовника;
  • Ми співпрацюємо з усіма постачальниками якісних оббивних матеріалів, за рахунок цього можемо запропонувати великий асортимент тканин;
  • Будь-який елемент виробe може бути змінений відповідно до задуму або загальної концепції клієнта;
  • Важливо! Вам не доведеться переживати за негативні відгуки. Ми виготовляємо  меблі тільки з якісної, правильно підготовленої деревини. Внаслідок чого - рекламаційні звернення виключені.

Сподіваємося, стаття була вам корисна. Чекаємо ваші звернення. Менеджер кампанії з радістю надасть необхідну інформацію по телефону.

І пам'ятайте - італійські меблі, це практична реалізація стану душі у вашій оселі.

Італійські меблі, Бароко, і, Рококо

Відгуків: