0
0

М'які меблі Дропшиппінг

М'які меблі Дропшиппінг

Меблі по системі Дропшиппінг Україна


Дропшиппінг - відносно нове явище на українському ринку. Його поява і стрімкий розвиток пов'язаний зі значним переходом продажів в режим «Онлайн». Великі торгові майданчики пропонують новачкам і інтернет магазинам з досвідом, безкоштовне створення і розміщення бізнесу за короткий термін в два-три тижні. Готовий інтернет бізнес залишається лише наповнити товарами і чекати перші дзвінки від потенційних клієнтів. Ми можемо умовно розділити всі товари на дві категорії: великогабаритні і дрібногабаритних. Товари з першої категорії, продавець може дозволити собі закупити дрібною партією і покласти на склад, умовно на 10 метрів квадратних. З другою категорією все набагато складніше, на прикладі одного м'якого куточка, потрібно набагато більше, добре опалювальне приміщення, що охороняється.

На допомогу приходить Дропшиппінг. Система, в якій продавець створює сторінку - картку товару і головним його завданням є знайти клієнта і безпосередньо укласти угоду купівлі-продажу. На плечі оптового постачальника або виробника лягає відправка товару, в нашому випадку меблів  клієнту. При необхідності складання за місцем доставки, або адресна доставка меблів по Україні.

Купити меблі за системою Дропшиппінг в Україні

Що ми, як виробник меблів можемо запропонувати нашим клієнтам:

  1. Електронний прайс для зручного імпорту меблів нашої фабрики в ваш інтернет-магазин;
  2. Швидку обробку замовлень;
  3. Якісну технічну консультацію ваших клієнтів щодо наших виробів;
  4. Якісні м`які та корпусні меблі, виготовлені фахівцями фабрики протягом майже 30 років;
  5. Гарантію на товари від виробника;
  6. Адресну доставку, доставку будь-яким зручним способом, який обере ваш клієнт;
  7. Збірку за місцем доставки нашими фахівцями.

Пам'ятайте, обираючи перевірених часом постачальників, ви не тільки йдете від проблем пов'язаних з після-продажним обслуговуванням, але і збільшуєте шанси на повторне звернення клієнтів.

Для зв'язку з менеджером з питань щодо "Дропшиппінг", перейдіть в розділ Контакти

З повагою, керівництво фабрики «Кур'єр».


Мягкая мебель, Дропшиппинг, фабрика, курьер, производитель, мебель, оптом

Відгуків: